Sleduj nás

Green: Mrzí mě to, ale tohle je maximum, které jsem za ten krátký čas přípravy ze sebe mohl vydat

Green: Mrzí mě to, ale tohle je maximum, které jsem za ten krátký čas přípravy ze sebe mohl vydat
Bobby Green se fanouškům omluvil za předvedený výkon, víc ze sebe vydat nemohl.

Když se zranil Beneil Dariush, tedy původní Makhachevův soupeř, celá lehká váha najednou ztuhla. Údajně nikdo nebyl schopný Islamovi dělat nového tanečního partnera a jediný, kdo se nebál, byl právě Bobby Green.

Ten do zápasu naskočil na short notice a jistě předem věděl, že může jenom překvapit. Přesto chtěl divákům nabídnout prvotřídní show, která by se odehrávala převážně v postoji. Jenže postoj není primární zbraní ruského bojovníka.


Jakmile se mu povedlo hru přetáhnout na zem, svého amerického soka si hravě podrobil a ukončil ho ještě v prvním kole na TKO. Makhachev si tak na konto připsal již desátou výhru v UFC v řadě a doufá, že ho to konečně přiblíží k titulu.

„Rád bych poděkoval všem lidem, co mě sledovali a podporovali. Omlouvám se za zklamání, ale tohle je maximum, které jsem ze sebe za tu krátkou chvilku přípravy mohl vydat,“ ozýval se poražený Green.


„Samozřejmě, bolí to, rád bych ukázal více, ale na to je potřeba regulérní přípravný kemp. A Makhachev je bohužel bastard s velmi pokročilou zemí, kterou opět zúročil. Osobně to považuji za velmi drahou prohru,“ přidal a naznačil, že si tuto porážku nechal od UFC pořádně proplatit.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články