Sleduj nás

Green: Makhachev je šampionský materiál, ale tak strašně nudný! Lidé mi přejí, abych ho vypl

Green: Makhachev je šampionský materiál, ale tak strašně nudný! Lidé mi přejí, abych ho vypl
Bobby Green bude mít v hlavním zápase příštího Fight Night turnaje údajně velký zástup fanoušků.

V rámci už tak kvalitou nabité lehké váhy se proti sobě postaví ruský borec Islam Makhachev a americký veterán Bobby Green. Ten se do hlavního zápasu večera dostává vůbec poprvé ve své kariéře, nyní si to ovšem zasloužil po skalpech Ala Iaquinty a Nasrata Haqparasta, za což si vysloužil uznání nejen od fanoušků, ale i od samotného Dany Whitea.

„Není divu, že mi tolik lidí přeje. Islam Makhachev je sice šampionský materiál, ale jeho styl nebudí zájem. Je to dobrý soupeř, avšak pro lidi naprosto nudný. Proto si mě všichni přejí vidět vyhrát,“ ujal se slova pětatřicetiletý bijec, jenž v UFC podstoupil osmnáct zápasů, desetkrát přitom vyšel jako vítěz.


„Nesnažím se Islama nějak odsuzovat, ale upřímně, nebudí vůbec žádné nadšení. I když získá ukončení nějakou submisí, je to nuda. Nikoho to nezajímá, nikdo se nestará, nikdo to nechce vidět. To já jsem pravý opak, snažím se doručovat vzrušení a ukončení, což bude můj úkol i pro tento případ,“ plánuje si.

Bobby Green tedy není nositelem zvučného jména, zato ale ukázal odhodlání, které se pokusí přetavit v třetí výhru v řadě. Jeho soupeř oproti tomu disponuje devíti výhrami a dost možná ho dělí už jen jeden úspěch od titulu. Patrně z toho taktického hlediska nebude chtít nic podcenit a opět bude úřadovat jeho pokročilý grappling.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články