Sleduj nás

Glover Teixeira odhalil, co si s Procházkou po zrušeném duelu řekli

Glover Teixeira odhalil, co si s Procházkou po zrušeném duelu řekli
Glover Teixeira je zlomený, že už nyní v prosinci nemůže bojovat o titul, ale zároveň chápe, že dokáže být bojový byznys pěkně krutý.

Jiří Procházka si nedávno přetrhl vazy v rameni, což zapříčinilo celou řadu nečekaných událostí. Český samuraj se vzdal svého mistrovského titulu, o který nově zabojuje dvojice Jan Blachowicz – Magomed Anaklaev. A jako bonus, původní vyzývatel Teixeira bude nyní muset několik měsíců čekat, zdali se vůbec dočká duelu s vítězem.

„Co bych vám povídal, vzalo mě to. Člověk se několik měsíců připravuje a potom se dozví, že žádná bitva nakonec nebude… Je to smutné, ale abych si jen nestěžoval, tak musím říct, že to chápu. Jednou se mohu zranit já, jindy zase soupeř. Takový je prostě náš sport. Nejsme žádné baletky, ale bojovníci,“ poznamenal zkušený brazilský veterán.


Teixeira Prochazka Glover Teixeira a Jiří Procházka

„Mluvil jsem už s Jirkou a musím říct, že to je frajer. To, jak se vyjadřoval, jak se mi omluvil, tak se prostě může chovat jen člověk, co má srdce na správném místě. Za tohle Jirku uznávám a přeju mu, aby se brzy uzdravil. Doufám, že bude co nejdříve zpátky,“ pověděl Teixeira známému novináři Arielovi Helwanimu.


„Upřímně mě překvapilo, jak se Jirka se mnou soukromě spojil. Jsem rád, že mezi námi vládne vzájemný respekt, a přál bych si, abychom se spolu ještě jednou utkali. Tak třeba nám hvězdy budou nakloněny,“ uzavřel Teixeira.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články