Sleduj nás

Glory - Wisse Donovan - Peňáz Matěj

Glory - Wisse Donovan - Peňáz Matěj

Vůbec poprvé v historii nastane moment, kdy na jedné kartě Glory budou dva čeští borci. Kromě Dana Škvora, kterému se věnujeme v následující analýze, dostane možnost i Matěj Peňáz.

Nebude to mít ovšem lehké, narazí na velké jméno, kterým je Donovan Wisse. Ten zatím v nejlepší kickboxerské lize světa absolvoval 2 zápasy. Loni v září v Amsterdamu na Glory 59 porazil jednoznačně Kevina van Heeckerena. V dalším zápase podlehl Ertugulu Bayrakovi.

Matěj má celkovou bilanci 21 výher (10 KO) a pouze 2 porážky. V Glory debutoval loni v říjnu ve francouzském Lyonu. Uvedl se excelentně, jeho soupeř Mehdi Bouanane byl od Matěje tak zbitý, že rozhodčí ukončil zápas po druhém kole.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Wisse Donovan vs. Peňáz Matěj v Glory

V tomto duelu na sebe narazí dva bojovníci s atraktivním stylem. Matěj je považován za mírného favorita a i my ho vidíme jako vítěze. Disponuje momentálně výbornou formou. Navíc má perfektně nastavenou hlavu a neleká se žádné výzvy. Čeká nás každopádně zajímavý zápas, který bude úspěšnější pro české barvy.Další články