Sleduj nás

Glory, ONE Championship? Sivák na rozcestí s novým sponzorem EGO Combat

Glory, ONE Championship? Sivák na rozcestí s novým sponzorem EGO Combat

Česká postojová scéna je již delší dobu zajedno, že největším talentem s potenciálem sbírat světové tituly je Vašek Sivák.


Tento jednadvacetiletý borec, který hned ve své první sezóně mezi muži získal amatérský titul WAKO na MS v Sarajevu, je již delší dobu v hledáčku světových organizací. Nejprestižnější adresou ve světě kickboxingu je Glory, kde nastupuje z Čechů pouze Matěj Peňáz. Slavná značka ale v poslední době bojuje s finančními problémy a tak se zdá, že by pro Vaška mohla být lepší asijská ONE Championship.

Obrovská popularita, které se v Asii bojovníkům dostává, je bezesporu lákavá a navíc se zde nabízí nevyčerpatelné množství soupeřů v Sivákově váhové kategorii do 63.5 kg. Podle slov Vaška Siváka jsou jednání na dobré cestě a brzy se dozvíme více.

„Před několika dny jsem podepsal exkluzivní smlouvu s českým svazem K-1 a MMA pod vedením Andyho Smrčky a prakticky ihned se spustila jednání se zahraničními organizacemi. ONE nebo GLORY jsou pro vysněnou destinací a jsme velmi blízko, věřím že mě již brzy uvidíte na velké akci jedné z těchto světových TOP organizací.“

Václav Sivák je před podpisem nové smlouvy


Další metou, kterou by chtěl mladík z Ostravy zdolat, je obhajoba titulu WAKO a následně i přidání  pásu pro evropského šampiona WAKO PRO. Domácím fanouškům by se potom rád představil ve druhém pokračování turnaje OKTAGON Underground. „Dostal jsem nabídku od Ondřeje Novotného na účast v nové řadě OKTAGONu Undergroud, kde budou trochu jiná pravidla než loni a mělo by mi to vyhovovat. I když se bude jednat o váhově vyšší limit, tak si věřím.“

Sportovní úspěchy sebou přinášejí i zajímavé komerční nabídky a Vašek se tak může pochlubit i významným partnerem, který mu bude pomáhat na cestě za světovou slávou. Tou firmou je EGO Combat, který se specializuje na bojové sporty a nabízí veškeré tréninkové pomůcky a vybavení gymu od těch nejznámějších značek.

Navštívit e-shop Ego Combat můžete zde.Další články