Sleduj nás

Gilbert Burns udeřil hřebíček na hlavičku a UFC trefně vytkl situaci ohledně Conora McGregora

Gilbert Burns udeřil hřebíček na hlavičku a UFC trefně vytkl situaci ohledně Conora McGregora

Nový titulový vyzyvatel z řad velterové váhy, který byl mimo jiné nedávno samotným šéfem UFC opěvován, se nebál poukázat na jednu zásadní věc.

Gilbert „Durinho“ Burns (19-3) si totiž přeje, aby se udělalo v celé věci jasno a jméno Conora McGregora (22-4) se přestalo vyskytovat v žebříčcích.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Když Cejudo odešel, UFC ho velmi rychle vymazalo z žebříčku. Udělejme to samé s Conorem McGregorem!“ dožadoval se brazilský bojovník.


Irský Notorious před dvěma týdny znenadání ukončil kariéru poté, co jej organizace údajně opomíjela a nenechala ho bojovat o titul dočasného šampiona lehké váhy. Jeho naštvalo, že mu nikdo nenaslouchal, a ještě ho nechali vyčkávat, až kvůli tomu nakonec své plány přehodnotil a oznámil konec.

I navzdory důchodovému statusu se Conor nicméně udržuje stále aktivní, pořád trénuje, a dokonce své záběry i sdílí, což jen budí další otázky, zdali si s námi on nebo UFC nehrají. Koneckonců to, že McGregor oznámil další odchod do důchodu, zapříčinilo, že se o něm opět začalo třikrát tolik mluvit.Další články