Giga Chikadze má sám políčeno na titul šampiona pérové váhy, a proto si ani on duel mezi Volkanovskim a Ortegou nenechá ujít. Komu více věří?
I když si fanoušci spíše přejí výhru Ortegy, papírové předpoklady se více přiklání na stranu úřadujícího šampiona, jímž je Alexander Volkanovski. Ten má na kontě aktuálně neuvěřitelných osmnáct výher v řadě a již tento víkend bude vyhlížet devatenáctou.
Že se novozélandskému borci podaří svůj pás udržet, tomu věří i takový Giga Chikadze, perspektivní bijec rovněž z pérové váhy, který naposledy sejmul Edsona Barboza. Momentálně má na kontě devět výher v řadě, a proto doufá, že se co nevidět k titulu také přiblíží.
Exkluzivně před MS 2025: 500 kč zdarma, všechny přenosy živě a 100 free spinů
„Co vám musím říct, je to, že si lidé možná ani sami neuvědomují, jak dobrý fight nás čeká. Oba borci do toho určitě půjdou naplno a my se můžeme těšit na MMA v celé své kráse,“ předvídá Chikadze.
„Nepochybuji o tom, že by se Brian od té své osudné porážky s Maxem Hollowayem herně neposunul, ale něco uvnitř mi říká, že Alex tohle vyhraje. Podle mě k tomu má vyšší předpoklady,“ zmínil se v Submission Radiu.
„Jsou tu aspekty boje, ve kterých si jsou oba bojovníci moc podobní, ale pro mě je přeci jen Alex tím hůře zdolatelným borcem. Tím, který toho více vydrží, a proto tuším, že zvítězí,“ predikuje třiatřicetiletý Gruzínec.