Sleduj nás

Georges St-Pierre je opravdu chytrý, protože přijímá jen ty zápasy, které může vyhrát, tvrdí Spider

Georges St-Pierre je opravdu chytrý, protože přijímá jen ty zápasy, které může vyhrát, tvrdí Spider

Anderson Silva se těší na svůj comeback, jenž se bude konat 10. února na UFC 234, kde se utká s Israelem Adesanyou, ovšem do té doby měl ještě spoustu času, aby se opřel do dalšího ze svých týmových kolegů. Po Conorovi, kterého si vzal na paškál před pár dny, se nyní pustil do Georgese St-Pierra. 

Abychom byli hned od začátku v obraze, vyplatí se připomenout, že to je pár dlouhých měsíců, co Conor McGregor vyzval slavného Spidera ke vzájemnému měření sil, jenže potom od této výzvy z náhlých a nám nezveřejněných důvodů odstoupil. 

Georges St-Pierre je opravdu chytrý


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Silva jeho taneční výzvu ovšem přijal, a když se irského protivníka snažil vylákat z pohodlného sedla, neváhal k tomu využít ani pár peprných výrazů, mezi nimiž byl i slib, že Conora trest za jeho věčné utíkání z boje vůbec nemine (celý článek si můžete přečíst ZDE). 

Druhým v pořadí, na koho Silva ukázal, je Georges St-Pierre přezdívaný „Rush“. Důvod je zřejmý - tento kanadský borec se právě nese na vlně třinácti po sobě jdoucích výher v řadě, přičemž poslední přišla 4. listopadu roku 2017, kdy uškrtil bývalého šampiona Michaela Bispinga. 


Nebýt zdravotních problémů, Georges by se do klece již vrátil, ale místo toho otálí. Někdo říká, že je zdravotně fit a může už bojovat, jiný zase, že by si měl dávat pozor. Rush k tomu řekl následující: „Mohu víc ztratit, než získat, a proto bych měl být opatrný.“

Tato slova značně znepokojila jindy neochvějného Spidera, který si neodpustil několik popíchnutí. „Podle mě to dělá velice chytře,“ říká Silva. „Je to přesně ten typ člověka, který utíká, utíká a stále utíká jako šílený. Jakmile se naskytne možnost na souboj, co může prohrát, odmítne ji,“ doplňoval. 

A přesně totéž si myslí, že se děje teď. „Váhá, protože už není nejmladší a v divizi je spousta bojovníků, proti nimž by vůbec neměl lehkou chvilku. Neberte si to osobně, je to čistě jenom můj názor. Georges není špatný, ba naopak je velice chytrý. Přijímá jen ty zápasy, kde má šanci uspět,“ uzavřel třiačtyřicetiletý brazilský fighter.Další články