Sleduj nás

GCF - Tomáš Penz - Miroslav Vacek

GCF - Tomáš Penz - Miroslav Vacek

Těžký zápas si pro návrat do klece zvolil Míra Vacek. S Tomášem Penzem se utkal již jednou a na čtyři roky starou zkušenost asi nevzpomíná rád. Zápas na libereckém galavečeru Night of Warriors vzal na poslední chvíli a Penz ho ukončil TKO během prvních minut úvodního kola. 

Tomáš si po tomto triumfu připsal 4 porážky, ale všechny s top borci (Procházka, Muradov). V posledním zápase „Penzák“ ukázal, že se s ním musí ještě počítat a nadějného Slováka Hladkého zničil za minutu a půl. Vacek má za sebou rok trvající pauzu. Naposledy nestačil na Juráčka, který ho uškrtil ve druhém kole.


Tomáš Penz vs. Miroslav Vacek

Penzovi bude hrát do karet následující: Vacek je od přírody spíš weltr a Penz bude mít při zápase výhodu v pár kilech navíc. Zápasová vytíženost v oktagonu jde jasně za borcem z PriMMAt Gymu. A to nejdůležitější, Penz má obrovský KO potenciál a proti tomu nemá Vacek příliš co nabídnout. Tomáš Penz zvítězí před limitem.


OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu