Sleduj nás

Garbrandtův návrat potvrzen, v lasvegaské T-Mobile Areně se postaví The Young Punisherovi

Garbrandtův návrat potvrzen, v lasvegaské T-Mobile Areně se postaví The Young Punisherovi

Dvě porážky s T.J. Dillashawem zahnaly dnes již bývalého šampiona bantamové váhy Codyho Garbrandta do kouta, ale on se nakonec přeci jenom kousl a pokusí se svou kariéru znovu nastartovat.

Proti rodákovi z Ohia, jehož skóre čítá 11 výher a 2 prohry, bude stát mistr s černým páskem v brazilském Jiu-Jitsu Pedro Munhoz. Jedná se o dvaatřicetiletého borce, jenž v roce 2014 přišel do UFC jako mistr z Resurrection Fighting Alliance (RFA) a podobně jako ostatní měl velký sen, že se jednoho dne stane šampionem v nejprestižnější bojové organizaci. 

Cody Garbrandt se vrací na scénu

Jeho cesta ovšem oproti Garbrandtovi, který prohrál až s Dillashawem, nebyla tak růžová. Ihned při svém debutu pod vlajkou UFC prohrál, načež sice zareagoval výhrou, ale potom opět porážkou. Teprve pak přišla dobrá série zápasů, kterou utnul až John Dodson. Vzhledem k těmto údajům se také vyplatí zmínit, že Munhoz nikdy neprohrál jinak než na body. 

UFC 235 se koná 2. března 2019 a kromě hlavního trháku, jenž tvoří Jon Jones a Anthony Smith, se v lasvegaské T-Mobile Areně představí i Tyron Woodley s Kamaru Usmanem. Dle prvním předpokladů se bude jednat o velkolepý event, kterému chybí už jenom Nick Diaz, jehož účast byla nejprve potvrzena, avšak později i zrušena samotným Danou Whitem.Další články