Sleduj nás

Gangster Veselý: Žiju s rodiči, protože sám dělám kraviny. Bez pomoci bych byl ve vězení

Gangster Veselý: Žiju s rodiči, protože sám dělám kraviny. Bez pomoci bych byl ve vězeníFOTO: CLASH OF THE STARS

Kdo nebo co je zač Tadeáš „Gangsta Boy“ Veselý? A jaký vedl život, než jej oslovila organizace Clash of the Stars, která mu dala šanci konečně něco změnit?

Vzhledem k tomu, že Tadeáš patří mezi jedny z nejsledovanějších účastníků stále poměrně nové bojové asociace, lidé by rádi věděli něco více o jeho minulosti. Ta nebyla vždy zrovna růžová a jak sám influencer odhalil, nechybělo moc a málem skončil ve vězení. Naštěstí má ale podporu v podobě rodičů, kteří se za něj, když bylo nejhůře, postavili.

„Mám sice vlastní byt, ale žiju s rodiči, protože jsem dříve dělal spoustu kravin. Oni mě tedy hlídají. Měl jsem to dokonce dané soudem, že musím být u nich. Mluvil jsem totiž se špatnými lidmi a rodiče se za mě zaručili, abych mohl být puštěn z vazby,“ popsal Veselý.

„Kdyby se za mě nezaručili, hrozily by mi dva roky… To bylo zhruba před rokem, udělal jsem takovou hloupost, kterou jsem ani neudělal já,“ povídal Veselý, jenž tak dal vzpomenout na loupežné přepadení, kterého se (ne)přímo účastnil.

„Seděl jsem pouze v autě, ale policie mě evidovala jako spolupachatele… Vždy, když jsem byl u soudu, byl jsem v tom nevinně. Naštěstí mi brzy bude končit podmínka. Měl jsem ji na třináct měsíců,“ svěřoval se.


Od šikany až k tréninkům a účasti v Clashy

Každý z nás má motiv k nějaké sportovní činnosti. Dle Veselého výpovědi se dá usoudit, že jeho hnacím motorem byla šikana.

„Na základní škole jsem byl tím malým a tlustým klukem, kterého všichni chtěli šikanovat. Neměl jsem žádné kamarády, což mi ale pomohlo v tom směru, že nyní ten hejt lépe zvládám. Navíc ti, co mě dříve šikanovali, mi dnes píší, jestli bych jim nepomohl sehnat práci,“ povídal, jak se věci rychle obrátily.

A jak se říká, že s láskou přijde změna, podobně tomu bylo i v případě slavného, leč kontroverzního influencera, který se může pochlubit skutečně půvabnou partnerkou Terezou Taliánovou, která se navíc věnuje herectví.


„Od té doby, co mám holku, jsem už v klidu. Táhneme to spolu asi tři měsíce, nicméně známe se tři roky přes mého manažera Jakuba Jíru,“ usmál se Veselý, který svoji kriminální minulost nyní využívá k tomu, aby se mohl vždy vžít do své role nenáviděného gangstera a lépe tak v Clash of the Stars promoval zápasy.

Zdroj: Clash of the Stars


Další články