Sleduj nás

Gala Fighter’s Zone je tady! Jedenáct zápasů v K-1 a boxu nabídne nefalšovanou akci a pořádné emoce

Gala Fighter’s Zone je tady! Jedenáct zápasů v K-1 a boxu nabídne nefalšovanou akci a pořádné emoceFoto: se souhlasem Gora Harutjunjana

Pokud jste fanoušky bojových sportů a nevíte, jak naložit s volným sobotním večerem, máme pro vás skvělý tip.

Galavečer K-1 a boxu v Praze na Žižkově přinese vyhecované souboje talentovaných začátečníků, ale také zkušených bijců, kteří jsou ověnčeni mnoha tituly.

Karta premiérového turnaje čítá jedenáct zápasů a program je rozdělen na tři části. Úvodní dva zahřívací souboje budou velkým zážitkem hlavně pro jejich aktéry, kteří poprvé okusí atmosféru galavečeru. Pak již nastoupí ostřílenější parta bojovníků a bojovnic.


Jednotlivé dvojice nesou podpis organizátora Gora Harutjunjana. Tento mnohonásobný reprezentant České republiky již v minulosti osvědčil cit na složení zajímavých zápasů a stejně tomu je i tentokrát.

„V podstatě 90 % fight karty je tvořeno z našeho domácího oddílu Retro Gym a zápasit se bude převážně v disciplínách K-1 a klasický box. Přizváni budou fighteři z legendárních klubů, jako jsou např. Mudroch team, Spartak Žebrák a další. Souboje jsou poskládány tak, aby se diváci bavili,“ přiblížil Gor.Hlavní duel obstarají Jan Blažek a Petr Novotný. Váha do sedmasedmdesáti kilogramů již zajišťuje pořádné granáty a zkušenosti těchto ostřílených bijců jsou zase zárukou hodnotného sportovního výkonu. O zápas dříve nás čeká vyhrocená bitva mezi Filipem Molem a Robertem Barákem. Druhý jmenovaný má za sebou náročný kemp v Thajsku a jistě bude chtít v domácím prostředí potvrdit roli favorita.

Velké očekávání vzbuzuje i souboj Ondřeje Vráblíka se Slávkem Kučerou. Slávek má na váhu do šedesáti kilogramů neskutečné bomby. Za měsíc jej navíc čeká veledůležitý souboj v Itálii, takže se potřebuje naladit vítězstvím. Přechod do profesionálního ringu čeká talentovanou Alessandru Stamidu. Její formu prověří reprezentantka Slavia Gymu Kamila Hodousková a je více než jasné, že si dívky nedarují ani metr ringu zadarmo.

Mezi hlavní hvězdy prelims bude patřit valencijský divočák Raul Gil. Doposud neporažený rváč z prosluněného Španělska se střetne s Jiřím Kalinou. Podobně atraktivní souboj jistě doručí i Jana Janissová, která v gymu skoro i spí. Pokud někdo dává bojovému sportu veškerou energii a stoprocentní nadšení, tak je to bezpochyby tato pětadvacetiletá bojovnice. Vstupenky můžete zakoupit zde.Další články