Sleduj nás

Gaethje už ví, jak porazit Khabiba! V čem vidí jeho největší slabinu?

Gaethje už ví, jak porazit Khabiba! V čem vidí jeho největší slabinu?

Justin „The Highlight“ Gaethje (22-2) je přesvědčený, že až přijde čas, udělá vše potřebné k tomu, aby se stal vůbec tím prvním, kdo sesadí doposud neporaženého šampiona z trůnu.

Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov (28-0) se ve svých zápasech normálně nemýlí, ale pravdou také zůstává, že vůbec poprvé bude stát proti nejkomplexnějšímu a možná také nejagresivnějšímu soupeři, jakému kdy ve své MMA mohl čelit. A to budí spoustu otázek.

„Pro výhru nad Khabibem jsem ochotný jít až na samotný pokraj hranice mezi životem a smrtí!“ vyhlásil Gaethje chvíli poté, co byl tento duel oficiálně oznámen. Tím jenom potvrdil, jak moc mu na přepisování historie záleží.

Justin Gaethje chystá taktiku na další zápas

„Jsem mistr ve vytváření chaosu a v krveprolívání. Jsem tím, kdo vytváří autonehody, a to je přesně to, co budu muset udělat, mám-li tento zápas vyhrát,“ začínal poodhalovat svou taktiku.


„Mým cílem je vstoupit do klece a vytvořit tolik možného chaosu, jak jen to bude možné. Ať už se máme mlátit našimi těly, rameny, pěstmi nebo dokonce hlavičkami, pokaždé do toho musím dát maximální sílu a vytvořit nehodu. Protože tohle je jediný způsob, jak se takovýto člověk dá porazit,“ upozorňoval.

„Myslím si, že Khabibovou největší slabinou je jeho přesvědčení, že je neomylný. Kdybyste mu to řekli, bude se s vámi přít, ale ve skutečnosti se jen obklopuje lidmi, co hladí jeho ego a kteří ho v tomto názoru utvrzují,“ vysvětloval Gaethje, jenž se už teď nad svým příštím protivníkem snaží získat psychickou výhodu.


Další články