Sleduj nás

Gaethje se vrátil na vítěznou vlnu, zato jeho soupeř Vick se ocitl v pasti. Byla to nejhorší noc v mém životě, říká

Gaethje se vrátil na vítěznou vlnu, zato jeho soupeř Vick se ocitl v pasti. Byla to nejhorší noc v mém životě, říká
Eddie Alvarez a po něm i Dustin Poirier uštědřili Justinu Gaethjovi (19-2) první dvě porážky ve své profesionální kariéře a ten si pak svou náladu zlepšil až v duelu s Jamesem Vickem (13-2), jenž měl do té doby čtyři vítězství v řadě.

Oba dva zápasníci mají vysoké ambice a sní o tom, že se jednoho dne budou moct stát těmi nejlepšími, a zatímco u vítěze z UFC Fight Night 135 je k tomu zase o něco blíže, u Vicka se jedná o krok směrem zpátky.

James Vick ještě před duelem avizoval, že půjde prozatím o největší zápas v celé jeho kariéře. Kdyby jej vyhrál, zaručilo by mu to, že by v příštím kole dostal soupeře z velké pětky z prozatím nejsledovanější divize, tedy v lehké váze.


„Byla to nejhorší noc mého života,“ uvádí. „Děkuju Justinovi, že mi umožnil tuto příležitost. I když jsem vždy věřil ve své schopnosti, tak jsem tě vždycky respektoval,“ praví na adresu svého bývalého protivníka.

„Nemám žádné omluvy. Byl jsem zcela zdráv, naprosto připraven a navíc ve skvělé kondici. Pokud je tedy někdo na vině, že jsem to prohrál, pak jsem to jenom já sám,“ smutní.


„Omlouvám se všem, kdo mi věřili a které jsem tímto zklamal. Až se vrátím do plného tréninku, pokusím se na sobě zapracovat a zůstanu i nadále věrný svému snu. Miluji tento život profesionálního zápasníka a chci se ho držet i nadále,“ dodává.

Gaethje knokautoval svého protivníka ještě v rámci prvního kola, a to navíc v po necelých dvou minutách boje. Jisté tedy je, že si Vick teď nějaký čas odpočine, než mu bude umožněn návrat.


Další články