Sleduj nás

Fusion FN23: Titulová bitva i souboj hromotluků, to nejlepší z muay thai jen na O2 TV Sport!

Fusion FN23: Titulová bitva i souboj hromotluků, to nejlepší z muay thai jen na O2 TV Sport!

Fusion FN se vrací do Brna a my se můžeme těšit, že tentokrát uvidíme tradiční galavečer plný bojových sportů v kompletně novém hávu. Vůbec poprvé zde totiž spatříme tzv. „pyramidový koncept turnaje“, v němž se střetně několik zkušených bojovníků, jejichž cílem bude se v rámci jednoho eventu probojovat až na vrchol.

Co to pro nás znamená? Jedná se vůbec o tu nejnáročnější formu turnaje, ve které musíte mít pevného ducha, dobrou fyzičku a samozřejmě také štěstí, které ke sportu bezpochyby patří. Všechny duely se ponesou v duchu thajského boxu a ucházet se v nich budou zápasníci, jež v době vážení nesmí přesáhnout hranici 71 kg.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jedinou váhovou výjimku pro domácí Fusion FN s krycím názvem RING FIGHT představuje v Evropě známý umělec Tomáš Hron, který se postaví již do svého jubilejního 111. utkání. Za soupeře mu byl zvolen rumunský sto dvaceti kilový tank Alin Ionut Iancu, jehož KO síla posadila „na zadek“ už nejednoho soupeře před Hronem. Tento souboj je vedený jako hlavní tahák večera, ovšem je možné, že se pořadí bude ještě v průběhu měnit.

Druhý zápas, jenž nespadá do pyramidového typu turnaje, bude patřit několikanásobnému mistrovi ČR Michalovi Vackovi, který se v nitru ringu objevil už v 67 případech. Proti němu se postaví amatérský mistr ČR a zároveň bronzový medailista z ME IMFA 2018 Jiří Páv. Tato bitva se kromě výjimečnosti a nadání obou borců ponese na opravdu speciálním nádechu, jíž jí zajistí profesionální titul WMC.


A na co se kromě hvězdných duelů můžeme ještě těšit? Tak třeba na hrdinu posledních dní Jiřího „Denisu“ Procházku, který se jako čerstvý mistr polotěžké váhy japonské organizace Rizin po návratu do Česka nechal slyšet, že se na Fusion FN v Brně rozhodně ukáže a pokusí se tam kluky podpořit.

Galavečer Fusion FN23: RING FIGHT začíná již tento pátek 26. dubna. Sledovat jej můžete živě na stanici O2 TV Sport, a to od 19 hodin.Další články