Sleduj nás

Tyson Fury se opřel do Wildera i Joshuy, nabídl jim podřadnou práci

Tyson Fury se opřel do Wildera i Joshuy, nabídl jim podřadnou práci

Stand up comedy a v hlavní roli Tyson Fury, který se v rámci aktuálního tématu pustil do svých ústředních konkurentů, tedy Deontaye Wildera a Anthonyho Joshuy.


„Přiznejme si to, Deontay byl nikým, než se se mnou utkal. Byl nikým, pak se mnou bojoval, prohrál a stále je nikým, nemá cenu se tu s vámi bavit o vandrákovi,“ pravil Gypsy King prostřednictvím stanice BT Sport, která byla zvědavá, zdali dojde na jejich vzájemnou odvetu.


Co však s tím opakovaným střetem? „Musím se nyní soustředit na Schwartze, to je můj aktuální cíl. Na Wildera čeká Breazeale. Až oba vyhrajeme, pak se můžeme bavit o odvetě. Už jsem mu poslal několik zpráv, on ale nereagoval. Znáte ho, má strach, nechce prohrát podruhé,“ neodpustil si další rýpnutí.Kdyby to šlo všechno podle plánu, odveta s Deontayem by mohla přijít na začátku příštího roku. Jak je to ale v případě „milostného trojúhelníku“ s Anthonym Joshuou? „Anthony je strašná nula,“ odpovídal Fury bez váhání. „Povím vám, co s ním a Wilderem udělám. Mohu je zaměstnat jako nosiče tašek.“


Proč ovšem zrovna jako nosiče? „Protože jsou to oba tupci. Říkám vám to upřímně, ani jeden příliš rozumu zrovna nepobral, takže až jim namlátím já, nebo až se pomlátí mezi sebou, nebo až jim namlátí někdo jiný, čímž bude jejich kariéra v tahu, mohou přijít za mnou, Gypsy Kingem, a já je zaměstnám,“ uvedl, přičemž narážel i na to, že ani jeden z nich neumí hospodařit s vydělanými penězi. Všechny je prý rozfofrují.„Odneste mi tašky, vyčistěte bazén, nakrmte zvířata, posbírejte všechna psí hovna. Protože tohle je jediná věc, ve které budete dříve nebo později dobří,“ dodával Fury, který si tímto proslovem nepochybně řekl o pozornost.


Další články