Sleduj nás

Fury, Joshua, nebo dokonce Wilder? Klitschko prozradil, kdo bude podle něho držet všechny čtyři prestižní pásy

Fury, Joshua, nebo dokonce Wilder? Klitschko prozradil, kdo bude podle něho držet všechny čtyři prestižní pásy

Wladimir „Dr. Steelhammer“ Klitschko (64-5-0, 53 KO) se rozpovídal o tom, kdo má podle něj největší šanci jednoho dne vládnout všem čtyřem prestižním organizacím těžké váhy boxu.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Ačkoliv se do popředí tlačí vícero bojovníků, bývalý nejdéle vládnoucí šampion i tak upnul svůj zrak pouze na tři jména. A těmi jsou Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder (42-1-1, 41 KO), Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) a Tyson „Gypsy King“ Fury (30-0-1, 21 KO).

Kdyby došlo k eliminačnímu souboji napříč všemi vyjmenovanými, Klitschko by se podle všeho řídil pocity. A ty ho nyní vedou do Anglie.


„Styly dělají zápasy a každý z těchto chlápků je něčím výjimečný. Jsem hrdý, že je mohu všechny nazývat svými přáteli,“ řekl na úvod Klitschko „Fury porazil Wildera a teď by se správně měl utkat s Joshuou, těžká váha potřebuje tenhle souboj,“ domníval se.


Sázka na výherce by ale nebyla jednoduchá. „Anthony se mnou spároval i bojoval. Vím, že má dobrou fyzičku a schopnosti získávat tituly. Trochu váhám, jestli by dokázal porazit i Furyho, ale ta šance tu je,“ přemítal legendární Dr. Steelhammer.

Pro Furyho bude ze všeho nejdůležitější, aby se prodral přes Wildera i v třetím souboji. Teprve tam se rozhodne, kdo by se konečně mohl utkat s Joshuou, na kterého rovněž čeká obtížná zkouška v podobě bulharské Kobry Kubrata Puleva.

„Ta cesta bude ještě trnitá, ale věřím, že nakonec jednoho dne Joshua sjednotí všechny pásy,“ završil s úsměvem slavný ukrajinský válečník.Další články