Sleduj nás

Fury a Joshua se mají začít třást, rebel Ngannou si prý dojde pro jejich pásy

Fury a Joshua se mají začít třást, rebel Ngannou si prý dojde pro jejich pásy

Aktuální dvojka těžké váhy žebříčku UFC plánuje v blízké době přesun ke svým kořenům. Ty ji zavedou do nitra ringu, kde se hodlá utkat jen s těmi největšími boxerskými jmény.

Třiatřicetiletý Kamerunec Francis Ngannou cítí, že se mu krátí čas. V UFC ho od titulové bitvy dělí jedna výhra a pakliže se mu podaří získat i mistrovský pás, pak bude chtít vyzvat nějakou boxerskou legendu.

„Chystám se přejít,“ říkal Ngannou bez váhání. „Chci ukázat, že na to mám, protože box byla má první láska, byl to můj sen. Než jsem začal s MMA, tak jsem se věnoval právě boxu,“ vysvětloval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Fury, Joshua

A mohutný Kamerunec se už teď rozhodně neplánuje držet při zdi. Ve svém merku má jediné dvě těžké váhy, které v současné chvíli drží prestižní tituly.


„Zcela upřímně se domnívám, že s dobrou přípravou bych se mohl měřit naprosto s kýmkoliv. Třeba právě s Joshuou i Furym,“ neváhal ani na moment.

V budoucnu se tedy máme na tento přestup připravit. „K boxu se nevydávám jen na jeden zápas, pravděpodobně mě tam čeká více duelů, díky kterým se budu moct měřit s některými top borci, nejlépe pak se všemi,“ uzavřel Ngannou.


Další články