Sleduj nás

Francis Ngannou odhalil, který jediný fight v UFC ho láká

Francis Ngannou odhalil, který jediný fight v UFC ho láká
S blížícím se koncem smlouvy Francis Ngannou doufá, že se na něho usměje štěstí a UFC mu do cesty přiřadí vysněného protivníka. 

Kamerunský Predátor sice v poslední době nezdobí přední stránky žádných novin, ale to je hlavně z toho důvodu, že se stále věnuje rekonvalescenci. V koleni měl přetržené dokonce dva vazy a léčba si vyžádá několik měsíců.

Dle předběžných informací se počítá s tím, že se Francis do oktagonu UFC vrátí v první, nejpozději druhé čtvrtině příštího roku. Soupeře má přitom předem vytipovaného.


Francis Ngannou chce okusit box

Francis Ngannou: Chci Jonese!


„Vzhledem k tomu, jak se o tom zápase dříve mluvilo, by byla velká škoda, kdyby k němu nedošlo. Já vs. Jon Jones je mým vysněným fightem. Myslím si, že tohle by byla skvělá tečka pro závěr mé kariéry v UFC,“ rozpovídal se Predátor pro server MMA Fighting.

Nejprve však stále netušíme, jak se věci vyvinou. Očekává se, že se Jones představí na turnaji UFC 282 v Las Vegas, kde by čelil Stipemu Miocicovi. Mluví se o tom, píše se o tom, ale oficiálně potvrzené to stále není.


„Z časového hlediska to skvěle vyjde. Pokud Jones bude v prosinci čelit Miocicovi, a předpokládám, že vyhraje, tak by se na jaře mohl utkat se mnou. Samozřejmě nechci Stipeho úplně odepsat. To by bylo vzhledem k jeho minulosti nečestné, ale příliš nevěřím tomu, že vyhraje,“ poznamenal Ngannou.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články