Sleduj nás

Floyd Mayweather se vrací do akce. V Japonsku vyzve tamní kickboxerskou senzaci

Floyd Mayweather se vrací do akce. V Japonsku vyzve tamní kickboxerskou senzaci
Floyd Mayweather odcestuje do Japonska, kde ho už příští měsíc bude čekat další boxerská exhibice.

V zemi vycházejícího slunce velmi dobře platí, což je ten důvod, proč se sem Floyd nyní vrací. Podobně jako na konci roku 2018, když se střetl s talentovaným kickboxerem Tenshinem Nasukawou, i teď bude čelit slibně se rýsující hvězdě.

„Je skvělý pocit cestovat po světě, bavit fanoušky, a přitom si mastit kapsy,“ oznámil Floyd Mayweather, který ani v pokročilém boxerském věku neodmítá možnosti, jak si pořádně přivydělat.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Můj odkaz světu byl již pevně vytesán do kamene, ale ani to mi nebrání v tom, abych nemohl podnikat tyto výnosné exhibice. Těší mě, že budu čelit další vycházející hvězdě. Jsem si jistý, že do toho dá své maximum,“ řekl Floyd  v promo videu ke svému nově ohlášenému utkání.

floyd mayweather asakura

Reakce soupeře


„Mé jméno je Mikuru Asakura a jsem sice kickboxer či MMA fighter, ale hodlám využít této boxerské příležitosti, abych si na Mayweatherovi udělal jméno.


Tento zápas neberu jako pouhou exhibici. V sázce je příliš mnoho, proto udělám vše, co bude v mých silách, abych si zajistil výhru. Pochopitelně výhru před limitem,“ konstatoval, že se pokusí o atraktivní fight.

Závěrem zbývá jen zmínit to podstatné. Duel mezi Mayweatherem a Asakurou se uskuteční 25. září v Saitama Super Areně. Hostitelské role se chopí organizace Rizin, na jejíž stránkách je také možné zakoupit si PPV přenos.

Další články