Sleduj nás

Filip Grznár - kulturista a MMA zápasník, výška, kniha, vek, mma zápasy, hlášky, deti


Sledujte turnaj s filipem grznárem
Filip Grznár je kulturista, Influencer a nyní už i MMA zápasník. Dal by se specifikovat heslem: jedni ho nenávidí, druzí ho milují. Celý život se však venuje sportu a jsou za ním nezpochybnitelné úspechy. Nyní se živí jako trenér v posilovne a jako mma fighter. Pojdme se podívat na jeho životopis, vek, úspechy a další zajímavosti.

filip grznar steroidy
Filip Grznár - životopis, vek, práce, úspechy
Filip Grznár se narodil 1. února 1985 (vek: 37 let). Jeho rodným mestem je Holýšov u Plzne. Už v mládí zacal tocit videa o cvicení, kdy inspiroval celou radu lidí. Nebojí se však používat ostrejší slova a výroky, což ho delá podle mnohých kontroverzním.

Nejvíce úspechu získal v oblasti fitness, kde ho vetšina domácí scény nazývá králem drepu. Dlouhou dobu cvicil také silový trojboj. Nekolikrát za sebou vyhrál Mistrovství Cech a o klienty v posilovne nemá nouzi.

Mnohokrát se priznal, že dlouhou dobu užíval pervitin a steroidy. Jeho životospráva mu kariéru pochopitelne pribrzdila, což potvrzuje i profesionální karta. Tu získal až ve 32 letech, což je na sportovce v kulturistice docela pozde.

Jeho výška je 170 centimetru a aktuální váha 98 kilogramu.

 

Filip Grznár - mma zápasy, box
V domácím Atom Gymu v Plzni si Grznár vyzkoušel bojové sporty. Zacínal u boxu, následne však prešel k MMA. Že se nebojí žádné výzvy, to ukázal již nekolikrát, kdy prijal i o dost zkušenejší borce.

Jeho vubec prvním souperem byl Charles Andrade, který okusil i tvrdé bitvy v UFC. To také potvrdil a Grznára porazil hned v prvním kole. Filip ale sklidil potlesk za to, že s tak kvalitním borcem vubec nastoupil.

Nyní pravidelne trénuje a progres je znát. Po dvou prohrách si pripsal dve vítezství. V poslední bitve dokonce porazil Michala Peštuku na turnaji Clash of the Stars v prvním kole.

25.06.2022 Adam „Dynamic“ Josef, výhra 1. kolo TKO
22.01.2022: Michal Peštuka, výhra 1. kolo TKO
13.11.2021: Jaroslav Oláh, výhra 2. kolo TKO
27.04.2018: Michal Rehák, prohra 1.kolo TKO
25.06.2017: Charles Andrade, prohra 1.kolo TKO
Filip Grznár - kniha Fenomén Grznár
V roce 2020 napsal Filip knihu, o kterou byl ihned obrovský zájem. Psal zde o jeho živote, nejvíce však o sportu a dopingu. Krest probehla v srpnu 2020. Zúcastnil se jí treba i Karlos Vémola, který s Filipem dlouhá léta kamarádí. Kniha má kladné ohlasy a recenze. Zakoupit ji mužete na oficiálním webu. Cena je 650,- Kc.

 

Influencer Filip Grznár - Instagram
Jak jsme již psali, Filip Grznár je hodne videt i na internetu. Na Youtube pusobí pod kanálem GYMPORN FILIP GRZNÁR, tam má nyní 81 tisíc odberatelu. Každé jeho video tak vidí desítky tisíc uživatelu.

Na sociální síti Instagram zacal být aktivní teprve nedávno, proto má zatím pouhých 14 tisíc fanoušku. Jeho popularita však každým zápasem roste a je tak jasné, že se tyto císla budou rychle navyšovat.

Filip Grznár - rodina a deti
S první partnerkou byl Filip Grznár celých sedm let a mají dve deti. Následne prišel krach a rozvod. Filip však plní všechny své povinnosti a platí bohaté alimenty. Nyní má druhou ženu Veroniku, se kterou je šestým rokem. Grznár je prý úžasným otcem a v soukromém živote to má rádne srovnané.

Filip Grznár - trestní stíhání a soud
Jeho casto kontroverzní výroky a vyjádrení prinesly samozrejme i problémy. Policie ho predvolala, když podporil strelbu v Chomutove na roma. Dle dostupných informací tam místní rom najíždel autem na lidi a muž, který se bál o svuj život, použil legálne drženou zbran a útocníka zastrelil.

Grznár na video rekl, že má sto chutí najet do Chomutova a cikány vystrílet. Prípad stále není uzavren, probíhá soudní lícení. Uvidíme, jestli prijde trest, nebo se prípad odloží.