Sleduj nás

Ferguson vrací úder „ku*vičce“ McGregorovi, ten opět kontruje tvrdým direktem

Ferguson vrací úder „ku*vičce“ McGregorovi, ten opět kontruje tvrdým direktem

Tony „El Cucuy“ Ferguson si podobně jako ostatní jeho kolegové nenechal líbit Conorovo řádění, které předvedl v noci z pondělí na úterý. Nyní si pověstný americký strašák dovolil irskému Notoriousovi vysvětlit, jak se věci mají.

„Conore, ty jsi stále moje děvka. Podle Audie Attara jsi mě nikdy nereprezentoval. Kdyby to byla pravda, pak bys pro mě pracoval a odepíral mi moje peníze. Soustřeď se na to, abys odložil flašku, hochu. Agentura Ballengee Group je zlatým standardem, což musí být těžké pozorovat z ústraní. Drž se, ty pitomče všech šampionů,“ reagoval El Cucuy, jenž už byl propuštěn z nemocnice na Floridě.

mcgregor, ferguson


Conor McGregor, který je poslední dny celkem v ráži, neboť stihl kromě Fergusona urazit i celou špičku divize lehké váhy, moc dlouho s odpovědí neotálel. Tonymu ochotně připomněl, aby byl vděčný za péči, která mu byla v nemocnici věnována.

„Zavři hubu a děkuj sestřičkám a doktorům, co ti spravili lebku a zašili všechny tvé rány. Je Mezinárodní den zdravotních sester!“ připomínal McGregor a následně Tonymu doporučil, aby zapracoval na svém postoji. „Hlavně se nauč boxovat! Motáš se na nohou jako nějaký kašpar. Kdybychom něco takového reprezentovali v Paradigm Sports, byli bychom zahanbeni!“ dodával irský Notorious, který vyhlíží svůj bojový comeback na letošní červenec. Další články