Sleduj nás

Ferguson v reakci na zápas s Khabibem: Jsem připraven, pojďme to uzavřít

Ferguson v reakci na zápas s Khabibem: Jsem připraven, pojďme to uzavřít

Čtyřikrát byl jejich zápas naplánován v minulosti a čtyřikrát z toho sešlo. Khabib i Tony shodně dvakrát museli odstoupit, až sám Dana White uznal, že je tento duel prokletý a končí tak s jeho realizací. Co však osud nechtěl, je to, že výsledky v UFC mu nedávají jinou možnost.

Khabib i Ferguson aktuálně drží nejdelší vítězné série v UFC a oba se přitom nachází v divizi lehké váhy. Z toho sportovního hlediska zde není jiný zápas, který by budil větší pozornost, a proto „El Cucuy“ nabádá, aby se to konečně uzavřelo. A to pokud možno ještě v tomto roce.

„Kdyby záleželo na mně, naplánoval bych to na prosinec,“ pravil Ferguson na kanálu ESPN. „A víte vy vůbec co, už jsme ten zápas vlastně oznámili. Potřebujeme tu šaškárnu v prosinci uzavřít,“ snažil se nastínit, že jiný titulový souboj v rámci lehké váhy momentálně nedává logiku.

Khabib Nurmagomedov po výhře nad Dustinem Poirierem řekl, že si chce dát pár dní oddych, než se opět vrátí do plného tréninkového režimu. Za svého příštího soupeře neoznačil Tonyho Fergusona, nýbrž dvojitý cheesburger.


„Jen ať si Khabib jí ty svoje hamburgery a všechny ostatní s*ačky,“ reagoval El Cucuy. „Užij si to, jen si dej pozor, ať moc neztloustneš. Víš moc dobře, že si pro tebe přijdu, a bude to mnohem tvrdší, než si umíš představit,“ dodával s velkou dávkou sebevědomí.


Další články