Sleduj nás

Fackovaná s Cvernou nebude, oznámil Benda. Alex si za to může sám. A tohle je důvod

Fackovaná s Cvernou nebude, oznámil Benda. Alex si za to může sám. A tohle je důvodFOTO: TOP FIGHT

Kdo se těšil na fackovanou mezi Alexem Cvernou a Karlosem Bendou, toho musíme zklamat. K ničemu bohužel nedojde. 

Všechny tři strany, tedy jak bojovníci, tak i organizace, mezi sebou měly verbální dohodu. Z té však postupně sešlo, co Alex porušil její podmínky. Více se o tom rozpovídal Karlos Benda ve svém streamu. 

„Za tohle všechno může Alex Cverna. A to teď můžu říct napřímo, protože k fackované mezi mnou a Alexem nedojde právě kvůli němu. A to z toho důvodu, že všechny zápasníky, které RedFace oslovil, tak pro ně měl připravený plán, který zahrnoval nějaký honorář a nějakou částku, s tím, že všechno by vyplulo napovrch až na první tiskové konferenci,“ promluvil Karlos.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A tady se dostáváme k celému jádru pudla. Organizace si tuto novinku týkající se fackované mezi Karlosem a Alexem chtěla zveřejnit sama, mělo to být překvapení pro fanoušky. Veterán Cverna ovšem neudržel jazyk za zuby a bohužel celou bombu odpálil dříve, než se mělo a než se čekalo. 

„Všichni soutěžící pochopili podmínky, pouze Alex Cverna ne. První, co udělal, je ‚Jdu s Bendou a jdu mu rozbít tlamu. Chci násilí a krev!‘ To je ten důvod, proč se říká mlčeti zlato. No a tím, že to vykecal, tak se o tom dozvěděli kluci (promotéři) z Clashe.“


„Když jsem jednal s RedFace, tak mě nenapadlo, že by tam mohl být nějaký rozkol, který by se nelíbil Clash of the Stars. Už tam mám nějaké jméno, a právě tato organizace mi dala příležitost, abych s bojovými sporty mohl začít, a proto bych nerad dělal něco za jejími zády. 

Teď jsme si tedy s Clashem volali a požádali mě, abych s Alexem nyní nechodil. Řekl jsem jim ‚Ok, ale za ten zápas s Alexem Cvernou mi nabízeli hodně pěknou finanční nabídku. Pustím fackovanou s RedFace, ale na dalším zápase v Clashy to bude takhle a takhle (řekl si o nějaké výhody).‘ A my se domluvili. Takže tím, že jsem pustil zápas s Cvernou, jsem si zajistil jiné výhody v Clashy,“ vysvětlil Karlos. 

Karlos zároveň dodal, že se Alexe rozhodně nebojí a působení v RedFace do budoucna nevylučuje. Platí tedy, že příští fight, který jej čeká, bude v červnu proti Diegovi Kotlárovi. Další články