Sleduj nás

FABRIQ MMA! Nová organizace na domácí scéně

FABRIQ MMA! Nová organizace na domácí scéně
Pokud jste si mysleli, že nástupem Real Fight Areny a oživením GCF dosáhl počet MMA organizací na československé scéně svého stropu, jste na omylu. Na Slovensku, konkrétně v Trnavě, se totiž zrodil hráč, který bude usilovat o své místo na domácím trhu.

"FABRIQ MMA hlásí příchod na MMA scénu. Nová organizace hlásí revoluci při přechodu zápasníků do profesionální kariéry. Těšit se můžete na největší jména domácí scény, ale hlavně nové hvězdy tohoto sportu. Klec FABRIQ MMA otevře poprvé 5.11. 2022 v Městské sportovní hale v Trnavě," popsala svůj zrod organizace na svém facebookovém profilu, který zatím sleduje pár desítek uživatelů.

fabriq mma


Podle tohoto prohlášení se zdá, že se FABRIQ bude věnovat hlavně nadějným borcům, kteří se z amatérské scény budou přesouvat do profi oktagonu. K projektu se vyjádřil také Spartakus Fight Gym, který podle všeho hraje v nástupu FABRIQ hlavní roli.

"Představujeme vám novou organizaci, kterou vám přinášíme spolu s Attilou Véghem. Unikátní projekt. Čím bude výjimečný, to vám prozradíme už brzo, ale už teď můžeme říct, že se máte na co těšit."


Ostrý start nás tedy čeká začátkem listopadu a podle prvního plakátu jsou známá zatím tři jména, a to Tomáš Cigánik, Karol Ryšavý a Michal Plesník.

Bojovníci spojení s OKTAGONem jasně naznačují, že FABRIQ bude úzce spolupracovat právě se žlutočerným hegemonem domácí scény. OKTAGON přestal pořádat turnaje s označením Prime, a tak bude FABRIQ asi ideální možnost, kde nastupující hvězdy dostanou příležitost na rozkoukání.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články