Sleduj nás

Fabricio Werdum: Khabib ukončí veškeré Conorovy snahy již ve druhém kole

Fabricio Werdum: Khabib ukončí veškeré Conorovy snahy již ve druhém kole

Když nám Conor během první tiskové konference (možná ze srandy) vyhlašoval, že kdyby Khabib tehdy z oné události v dubnu vyšel z autobusu, byl by dnes mrtvý, tak totéž si myslí i současný brazilský těžkooděnec Fabricio Werdum, jenž slova udatného irského bojovníka obrátil zpátky proti němu.

„Khabib… dobře, myslím si, že je schopný Conora v oktagonu zabít,“ pravil zkušený jedenačtyřicetiletý zápasník na adresu svých kolegů z divize v lehké váze. 

Co dodává tomuto mohutnému borci takové silné přesvědčení? „Nemám rád Conorův styl. Někteří lidé prostě příliš mluví. Myslím si, že bude rád, když rozhodčí ten boj zastaví v druhém kole, než bude příliš pozdě,“ uvádí, čím odkazuje na Khabibovu silnou pozemní hru.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Fabricio Werdum mluví o UFC

Další podklady k nám přichází ze samotné přípravy. Ačkoliv oba dva hlavní aktéři UFC 229 nechtějí nic podcenit, na stranu ruského velikána se přiklání lepší fyzická připravenost, neboť tomuto sportu prakticky obětoval celý život.


„Viděl jsem to video, když jako malý bojoval s medvědem. Viděl jsem, co během své kariéry dokázal. Už od svého dětství trénuje opravdu hodně, aby byl na podobné chvíle, jako je tato, připraven,“ doplňuje rodák z Porto Alegre.

Zdali budou slova urostlého Brazilce pravdivá, to se dozvíme již za pár okamžiků. Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov je údajně podle slov svého trenéra připraven jako nikdy předtím, ovšem totéž by se dalo říct i o jeho protějšku z Britských ostrovů, jenž by se případným skalpem doposud neporaženého borce mohl nesmazatelně zapsat do historie celého UFC.  Nemluvě o tom, že tato výhra by mu otevřela brány k dalším velkým výzvám… například současný šampion Tyron Woodley ve velterové váze.


Další články