Sleduj nás

Emelianenko se vrací do klece! Uvidíme se s ním už na RCC 6

Emelianenko se vrací do klece! Uvidíme se s ním už na RCC 6

4. květen, Čeljabinsk, Rusko. To jsou zásadní indicie, které potřebujeme vědět, těšíme-li se na další skvělou bitvu těžkých vah. V té nám bude zářit Aleksander Emelianenko, tedy o pět let mladší bratr slavného Fedora. 

Aleksander Emelianenko (28-7-1) naposledy bojoval 18. srpna 2018. Tehdy kuriózně remizoval s Tonym Johnsnem a přerušil tak svou jinak bezchybnou sérii pěti výher. 

Mladší sourozenec ruského hrdiny, který brzy dost možná pověsí rukavice na hřebík, je českým fanouškům dobře znám i díky jeho skalpu Viktora Pešty, jehož porazil na TKO rovněž minulé léto.


Co se soupeře týká, jeho jméno je stále předmětem jednání. Mělo by ovšem jít o hlavní zápas večera, tudíž ani protivník rozhodně nebude žádný otloukánek.

„Chceme Aleksanderovi přinést nějaké pořádné zahraniční jméno,“ zaznělo z úst Nikolaie Klimenka, výkonného ředitele RCC. „Z možností, jaké máme, zvažujeme například takového Francimara Barrose (22-7-1),“ doplňuje.


Další články

Charles Oliveira: Jsem hladový jako nikdy předtím. V sobotu uvidíte totální válku

Neohlížet se zpět. Přesně takový stav mysli si po poslední porážce nastavil bývalý šampion lehké váhy Charles Oliveira. Změna tréninkového kempu i rekordně dlouhá dovolená v něm opět nastartovaly oheň, který jej vynesl až na vrchol divize. První, kdo pocítí sílu nové verze brazilského šampiona, bude v sobotu v noci Beneil Dariush.

Charles Oliveira: Jsem hladový jako nikdy předtím. V sobotu uvidíte totální válku