Sleduj nás

Elitní UFC bojovník se pustil do Elona Muska: Je to lhář a antikrist! Ví, že je Země placatá

Elitní UFC bojovník se pustil do Elona Muska: Je to lhář a antikrist! Ví, že je Země placatáFOTO: UFC

Svérázný UFC bojovník Bryce Mitchell znovu rozvířil emoce. V podcastu s Michaelem Bispingem se totiž opřel do jednoho z nejbohatších lidí planety Elona Muska, jehož označil za antikrista.

Spiknutí, Neuralink a „znamení šelmy“

Bryce Mitchell je dlouhodobým zastáncem teorie o ploché Zemi. Podobně jako Paulo Costa, i on se účastnil několika podcastů, kde o tom mluvil, a dokonce se podílel i na natáčení „poučného“ dokumentu. Teď se šel Bryce o svá moudra podělit do Believe You Me podcastu, jenž vede bývalý UFC šampion a nynější komentátor Michael Bisping. Zde se zaměřil na projekt Neuralink, který považuje za „znamení šelmy“, a varuje před jeho potenciálním dopadem na lidstvo.

„Elon Musk není žádný zachránce, ale lhář, který klame svět,“ prohlásil Mitchell. „Ty čipy, které prodává, nejsou nic jiného než nástroj na kontrolu lidí. To je přesně technologie, kterou by mohl použít antikrist,“ nebál se prohlásit.

Mitchell také tvrdí, že Neuralink představuje hrozbu pro svobodu. Podle jeho názoru by taková technologie umožnila sledovat veškeré lidské chování – od nákupů až po pohyby – a vytvořila bezprecedentní formu totality.

Tesla auta jako nástroj ovládání

Kromě Neuralinku se Mitchell vyjádřil i k elektromobilům Tesla, které podle něj slouží k budoucí kontrole společnosti. „Elon Musk chce mít moc nad vším. Jeho auta jsou navržena tak, aby je mohl vypnout, pokud se mu znelíbíte,“ uvedl.

Mitchell dokonce přirovnal Teslu k dystopickým vizím z filmu Já, robot a vtipkoval o tom, že starý pickup z 90. let má mnohem větší hodnotu než moderní elektromobil: „Moje stará sedmdesát trojka Teslu na silnici rozdrtí jako plechovku od Coly!“

Mars, plochá Země a další „pravdy“

Bryce nezůstal jen u technologií. Ve svém vystoupení popřel existenci Marsu a zpochybnil výpravy do vesmíru. „Musk nikdy nebyl ve vesmíru a ví, že Země je placatá,“ prohlásil. Jeho slova vzbudila u posluchačů smích, ale i zdvižená obočí.

Návrat do klece

Navzdory svým kontroverzním názorům se Bryce Mitchell chystá znovu ukázat, že v kleci patří mezi nejlepší. Po tvrdé porážce s Joshem Emmettem se připravuje na zápas proti Kronu Graciemu na turnaji UFC 310. Zda jeho výkon překoná jeho řečnické dovednosti, ukáže až čas.

Zdroj: Believe You Me podcast


Další články

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Tenhle chlap dokáže vypnout světla mrknutím oka,“ pronesl na adresu Ulberga uznávaný expert a potvrdil, že dubnová bitva na slunné Floridě nepřinese žádnou odpočinkovou podívanou. Český válečník Jiří Procházka má sice na dosah znovuzískání ztraceného trůnu, pročež se ale musí vypořádat s mimořádně inteligentním predátorem z opačného konce planety.

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Jednáme o mém letním návratu.“ Hvězdný Conor McGregor vyhlíží velkolepý boj o titul

„Návrat do klece proběhne někdy během letních měsíců,“ prohlásil slavný irský bojovník Conor McGregor a definitivně tak utnul nekonečné spekulace o svém nedobrovolném odchodu do sportovního důchodu. Bývalý dvojnásobný šampion sice v oktagonu chyběl téměř pět let, nicméně jeho současné plány zahrnují rovnou krvavý útok na prestižní titul pro největšího tvrďáka planety.

„Jednáme o mém letním návratu.“ Hvězdný Conor McGregor vyhlíží velkolepý boj o titul

Válka o trůn bez hlavního soka. Procházka se zlobí na zbytek divize a bere osud do vlastních rukou

„Zcela upřímně jsem doufal, že se naše cesty v oktagonu protnou potřetí,“ svěřil se s lehkým zklamáním v hlase elitní český bojovník Jiří Procházka na adresu svého brazilského rivala. Někdejší šampion polotěžké divize UFC sice přišel o vysněnou odvetu s Alexem Pereirou, přesto chystá na dubnovém turnaji v Miami velkolepý návrat na absolutní vrchol proti novozélandskému střelci.

Válka o trůn bez hlavního soka. Procházka se zlobí na zbytek divize a bere osud do vlastních rukou