Sleduj nás

Dwayne „The Rock“ Johnson přiznává: Neměl jsem to daleko od UFC

Dwayne „The Rock“ Johnson přiznává: Neměl jsem to daleko od UFC

Bývalá legenda WWE přiznává, že málem místo filmu zakotvila v UFC. Její snahy však zmařila jediná věc, a tou byla možná trochu překvapivě nerozvážnost.

Dwayne „The Rock“ Johnson je světově známou hvězdou, kterou určitě není třeba představovat. Jeho kariéra rostla každým dnem, a to i díky tomu, že ve světě WWE dosáhl na téměř každý možný úspěch, na jaký jen mohl. Tato sláva ho nakonec vystřelila až na filmové plátno, na němž se objevil v několika hlavních rolích. Ještě předtím však uvažoval nad jedním odvážným krokem.

„Moje filmová kariéra se teprve zahřívala a ve wrestlingu jsem dosáhl již všeho, čeho jsem chtěl. Zeptal jsem se tedy sám sebe: ‚Co mě nyní čeká?‘ Byl jsem stále relativně mladý, tak mě napadlo: ‚Ok, možná UFC. Možná bych měl zkusit něco nového.‘ V podvědomí jsem tušil, že mi příprava na plnohodnotný přechod zabere aspoň dva roky, a tak jsem začal být nerozvážný. Vůbec jsem nevěděl, jaké typy lidí si kolem sebe sestavit, až se najednou ta myšlenka vypařila,“ přiznával Johnson pro UFC Unfiltered.


Z WWE do UFC přešli už takoví borci jako Brock Lesnar nebo CM Punk. Slavný „The Rock“ však nakonec upřednostnil filmovou kariéru. „Byly časy, kdy jsem to opravdu zvažoval, protože ten sport miluju, ale nakonec se ta myšlenka vypařila a já se začal naplno věnovat točení filmů,“ pokračoval Johnson. „Myslím si, že MMA je nejtěžší sport planety. Všichni, co se tomu věnují, si zaslouží mé uznání,“ dodával.Další články