Sleduj nás

Dvořák před přípravou na další duel v UFC: Chci, aby celý svět viděl, co Češi dovedou

Dvořák před přípravou na další duel v UFC: Chci, aby celý svět viděl, co Češi dovedou

David Dvořák se nachází v plném pracovním zápřahu, aby mohl i ve druhém utkání v UFC ukázat, čeho je schopen.

Český zápasník z muší váhy se po svém březnovém úspěchu ihned vyhoupl na čtrnácté místo v žebříčku a aby mohl stoupat ještě výše, potřeboval tomu přizpůsobit i prostředí, které mu dopomůže vyladit chybičky. 

„Právě se nacházím v gymu Czerwony Smok (Polsko). Trénují tu lidi jako Gamrot, Mankowski a podobně. Mají velkou klec a hodně pěkné prostory. Na sparingy super. Máme tréninky 2x denně. Poznaň je celkem veliké město, takže dojíždíme autem 20 minut, ale není to nic hrozného. Ještě dnes nás čekají dva tréninky a jedeme domů. Náš plán byl čtyři dny sparingu,“ odhalil Dvořák pro TV Nova.

David Dvořák se chystá na další zápas v UFC

Davidovým dalším soupeřem bude Jordan Espinoza, jenž se nachází o jedno políčko v žebříčku nad ním. I to je motivace, proč dřít ještě víc a nic nepodcenit. „Trénuji non-stop. Každý den 2-3 tréninky denně. Fakt se chci co nejvíce posunout a dávám tomu, co to jen jde. Jedu hlavně sparing. Vyzkoušet si, co je potřeba. Zjistit chyby a na tom pracovat, co nejvíce to půjde,“ potvrzoval, že nechce nic ponechat náhodě.


A ačkoliv se jedná o náročnou práci, podle všeho si ji užívá. „Mohu dělat jen to, co mě baví a dávat tomu vše. Ne jako dřív. Myslím, že po 10 letech tréninku, školy a jiných prací přišla ta správná doba. České MMA si zaslouží, abych dělal jen MMA a ukázal ve světě, co Češi dovedou. Finančně to ještě velká paráda není a většinu peněz utratím za přípravu. Tréninky a takovéto kempy toho hodně sežerou. Ale po posledním zápase jsem měl pěknou výplatu a dovoluje mi to jen trénovat,“ doplnil pro TV Nova Dvořák.


Další články