Sleduj nás

Dva miliony tomu, kdo mě porazí! hlásí Král Berouna, který vyklepe Bendu, Grznára i Kunštára

Dva miliony tomu, kdo mě porazí! hlásí Král Berouna, který vyklepe Bendu, Grznára i Kunštára
Král Berouna je přezdívkou, kterou si máte velmi dobře zapamatovat. Na české scéně není bojovník, který by mu dokázal vzdorovat. Všech Kotlárů, Bendů a Grznárů nevyjímaje.

Vašek Flachsa je na první dojem pouhé a nevinné jméno, ale jen málokdo ví, co se skrývá za ním. Tento člověk je totiž ve svém městě znám jako Král Berouna, z něhož mají strach i tamní sígři chodící po ulici.

„Kdo mě potká, ten předem poklekne. Takovou já tu mám už reputaci,“ prozradil nám během rozhovoru Vašek, se kterým mimochodem byla čest mluvit. Málokdy si člověk může popovídat se samotným králem.


„Protože jsem si toto město už podrobil, rozhodl jsem se, že se vydám výše. Teď chci ovládnout nějakou organizaci a Clash of the Stars mi přijde jako ideální místo. Organizace ale musí vědět, že já nejdu jen tak někam. Proto očekávám odvoz limuzínou a červený koberec!“ dožaduje se.

Jakmile nastoupí do klece, je nezastavitelný


„Pro mě není problém vyzvat jakéhokoliv soupeře z jakékoliv váhové kategorie. Samozřejmě si můžu ukázat na nějakého Bendu a Grznára nebo Kotlára, ale už předem vím, že pro ně bude problém tuto výzvu přijmout, protože vědí, jak s nimi naložím,“ nepochybuje nesporný vládce z Berouna.

„Jakmile nastoupím do klece, jsem nezastavitelný. V podstatě jsem i králem oktagonu a do Clashe se vydávám, protože mě zajímá, jestli tam najdu někoho, kdo mě přemůže. Dám 2 miliony tomu, komu se to podaří, a navíc si na tělo nechám vytetovat nápis ‚Clash of the Stars‘,“ chlubil se svým sebevědomím.


„Kdo mě zná, ten ví, že je nemožné mě porazit. Já jsem neporazitelný, to je prostě holý fakt. A i když neprohrávám, tak se těmi boji aspoň dobře bavím,“ líčí.

Jeden vysněný soupeř?


„Rád bych uzavřel kapitolu s Petrem Kunštárem, protože přede mnou ještě nepoklekl, což je něco, co rozhodně nemohu nechat jen tak. Kdo nepoklekne, toho očekávám v kleci a tam ho už donutím poslušnosti,“ tvrdí Vašek.

Další články