Sleduj nás

Dustin Poirier odhalil, na jakého soupeře se nyní zaměřuje

Dustin Poirier odhalil, na jakého soupeře se nyní zaměřuje
Po výhře nad Michaelem Chandlerem si Dustin Poirier vybral dalšího vrcholného soupeře z divize lehké váhy.

Protože je boj o titul pevně rozhodnut – Islam Makhachev bude svůj pás obhajovat proti Alexanderovi Volkanovskimu – nezbývá ostatním bojovníkům v divizi nic jiného, než si počkat a případně potvrdit svou pozici nové vyzývatelské jedničky.

O tento post usiluje i americký „Diamond“ Dustin Poirier, který na posledním UFC turnaji přemohl Michaela Chandlera. Zároveň se netají tím, že by rád v lehké váze dostal novou šanci, a proto vyzval dalšího elitního borce.

„Rád bych se utkal s Beneilem Dariushem,“ řekl Poirier na tiskové konferenci v New Yorku. „Myslím si, že tento zápas dává dokonalý smysl, protože se oba pohybujeme okolo vrcholu žebříčku a oba usilujeme o mistrovskou příležitost,“ vyjasňoval.

„Každopádně neříkám, že tato bitva stoprocentně dopadne. Pouze jste se mě zeptali a já vám přednesl svůj návrh. Myslím si, že by duel s Beneilem mohl určit nového vyzývatele, a věřím, že to UFC vidí stejně. Počkáme si na verdikt a uvidíme,“ pronesl vítěz jednoho z nejlepších soubojů turnaje UFC 281.


Beneil Dariush ufc mma Beneil Dariush

Soudě dle posledního tvrzení, Dustin Poirier tak evidentně nemá zájem o čtvrtý zápas proti Conoru McGregorovi, který se vrátí přibližně někdy v květnu/červnu příštího roku.

Další články