Sleduj nás

Duel s Poirierem padl, kdo tam je dál pro Diaze? Prostě budu bojovat s Khabibem, až bude připravený, říká

Duel s Poirierem padl, kdo tam je dál pro Diaze? Prostě budu bojovat s Khabibem, až bude připravený, říká

Kromě Conora McGregora, který si svůj velkolepý comeback naplánoval na 6. října, se nám měl také po dvouleté přestávce představit Nate Diaz, na něhož v rámci UFC 230 čekal Dustin Poirier. Jak je ale vidět, tento střet se prozatím odložil na neurčito a Nate už hledá výzvy někdy jinde.

Pokud jde o tak kontaktní sport, zranění jsou v něm běžnou věcí a bohužel i jedno takové potkalo devětadvacetiletého borce Dustina Poiriera, který měl původně své místo přepustit jinému zápasníkovi. 

Jakmile začalo hledání náhrady, do hry vstoupil i sám Diaz, který veškeré snahy UFC sehnat mu vhodného soupeře utnul ještě v zárodku. Když jeho duel nevyšel, neměl zájem brát žádný jiný.

Nate Diaz se vrací

Chvíli na to bylo ovšem ticho, až se najednou zjevili novináři a ptali se ho, co bude dál, načež jim on odpověděl: „Prostě budu bojovat s Khabibem, až bude připravený.“ 


Borec, který se vyžívá v submisích, totiž v minulosti naznačil, že by byl rád prvním, kdo ruskému orlovi nakope zadek. 

Ačkoliv se prozatím jedná o téměř nereálný pohled na věc, jelikož se Khabib nevyhne suspendaci, Diazovi případná časová prodleva nevadí a opakuje, že si na doposud nepřemoženého šampiona rád počká. Uvidíme tedy, jak to celé dopadne.


Další články