Sleduj nás

Drž se dál od Canela, nebo budeš mít problémy, pohrozil Dana White Usmanovi

Drž se dál od Canela, nebo budeš mít problémy, pohrozil Dana White Usmanovi
Kamaru Usman to se svým vyzýváním Canela Alvareze natolik přehnal, že ho musel varovat už i Dana White.

Jak šéf UFC uvedl již v případě Predátora Francise Ngannoua, vyloženě se mu nelíbí, pokud si jeho zápasníci byť jen hrají s myšlenkou, že by přešli do boxerského prostředí.

Kdo tyto plány navíc začne i realizovat, a to například jen verbálně, dostává se do průšvihu. Smlouva s UFC mu zásadně zakazuje jednat s jakoukoliv jinou organizací. Nemluvě o tom, že tyto hybridní fighty podle Whitea navíc nedávají ani logiku.

„Poslouchejte, Kamaru Usman je nejlepší velterovou vahou všech dob. Je to světová pound for pound MMA jednička, jejíž primární zbraní je wrestling. A teď mi řekněte, jak někdo takový může boxovat s nejlepším boxerem světa?!“ podivil se White.

„Celá tahle situace, kdy MMA bojovníci usilují o to, aby přešli do ringu, mě začíná pořádně štvát. Nedává to totiž vůbec žádnou logiku. Jednak jste pod smlouvou, kterou musíte respektovat, a jednak ze sebe nemůžete dělat vola v jiném prostředí,“ rozvášnil se.


Abdelaziz Usman Canelo

„Proč Usman vyzývá Canela? Canela nikdo v boxu neporazí, nikdo. Ať s touhle pí*ovinou přestane, nebo bude mít problémy... Vážně, přestaň s tou blbostí, hochu, rychle přestaň! Však to nikoho nezajímá,“ myslí si.

„Nikdo vám neklepe na dveře a neprosí vás, abyste tuhle hovadinu zrealizovali, je to čistě jen jeho hloupý nápad. Pochopil bych, že si chce zkusit sparing v boxu, ale na to přeci máme i jiné možnosti,“ vzkázal svému šampionovi Dana White skrze MMA Underground.

Další články