Sleduj nás

Drsné! Justin Gaethje se posmívá Conorovi McGregorovi a jeho zprávě o konci kariéry

Drsné! Justin Gaethje se posmívá Conorovi McGregorovi a jeho zprávě o konci kariéry

Dnes v noci se sice konalo UFC 250, ale veškerou pozornost na sebe stejně dokázal strhnout sám Conor McGregor, který krátce po Amandině obhajobě ukončil kariéru.

A jak se asi dalo čekat, spousta lidí, fanoušků či zápasníků tento počin nemohla nechat jen tak. „Nevěřím mu!“ zněly časté ohlasy, které nás již v minulosti naučily, že je třeba podobné zprávy brát s mírným odstupem… Jenže pak je tu ještě takový Justin Gaethje, pro něhož je informace o Conorově konci nabitím na přímou smeč.

„Naštěstí se všichni staří lidé schovávají ve svých domovech. Tenhle chlap totiž bojuje v jiné lize!“ odepsal Justin a rýpnul si tak do Conorovy neblahé minulosti, když během začátku dubna loňského roku trefil staříka v irském baru svou pověstnou levačkou. Za svůj čin se také omluvil, ale nálepky agresora se nejspíše už nezbaví.


Justin Gaethje se nyní nachází v pozici, o které McGregor snil. Je dalším, kdo bude bojovat o regulérní titul proti Khabibovi Nurmagomedovovi. Toto postavení by prý za nic na světě nevyměnil, s čímž souhlasí i Dana White. Ten ovšem Conorovi veřejně slíbil, že když si počká do konce roku, tak bude dalším v pořadí, kdo se o pás lehké váhy utká. A to s vítězem duleu Khabib vs. Gaethje. 


Další články