Sleduj nás

Dřel jsem do morku kosti a dostal jsem tvrdé KO, odhalil Terminátor důvod své absence

Dřel jsem do morku kosti a dostal jsem tvrdé KO, odhalil Terminátor důvod své absence

Ne vždy jdou věci zrovna tak, jak jste si je plánovali, a litovat toho může zrovna Karlos Vémola, který měl domluvený zápas u ruské organizace RCC. Ve velmi vyhlíženém duelu se ovšem neukáže.

Jak už bylo naznačeno, na vině je zranění, které Karlos utrpěl během přípravy. Český Terminátor nechtěl v souboji s Ragozinem nic podcenit, avšak nakonec se ukázalo, že všichni jsme jenom lidé a jako takoví máme své limity.


„Měl jsem se před zápasem spíše šetřit, ale to už jsem prostě já a můj tým London Shoot Fighters. Jedeme samé sparingy i pár dní před utkáním,“ osvětloval Karlos, který si po svém posledním tréninku dokonce ani nic nepamatuje. „Mám totální okno. Dostal jsem KO a nejspíš i lehčí otřes mozku. Trenéři říkají, že to bylo při wrestlingu, kdy mě soupeř hodil za sebe, ale nic z toho si nepamatuju, byl jsem úplně mimo.“

Třiatřicetiletý bojovník si nyní bude muset povinně odpočinout od veškeré sportovní aktivity. „Doteď se mi točí hlava, že ani nemohu sám řídit. Doktor mi napsal, že si nyní mám měsíc odpočinout. Štve mě to, ovšem nic jiného mi nezbývá,“ mrzelo ho.


A o to těžší bylo spolknout tu hořkou pilulku, kvůli níž přišel o svou šanci znovu se prosadit v zahraničí. „Mám sice teď slibnou šňůru, ale to je jenom doma v Česku. Zápas s Ragozinem mě mohl někam posunout, proto mě to tak štve,“ dodával Karlos.  


Další články