Sleduj nás

Doteď nemohu pochopit, že mi rozhodčí nedali výhru, diví se Whittaker. Za trilogií si stojí

Doteď nemohu pochopit, že mi rozhodčí nedali výhru, diví se Whittaker. Za trilogií si stojí
Israel Adesanya měl být při své poslední titulové obhajobě poražen, tvrdí Robert Whittaker. A není sám.

Mnoho lidí, fanoušků, ale i bývalých zápasníků se shodlo, že Whittaker vyhrál alespoň tři z pěti kol, což mu mělo v samotném výsledku stačit na bodovou výhru.

Realita byla ovšem taková, že bodoví sudí viděli zcela odlišný zápas, který dali úplně jasně v jednoznačném rozhodnutí Adesanyovi. A nad tímto verdiktem doteď zůstává rozum stát.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Je to legrační, protože doteď se nemohu zbavit pocitu, že jsem ten fight měl vyhrát. Věřil jsem tomu během zápasu a věřil jsem tomu i po něm. Kromě prvního kola jsem byl spokojený se svým výkonem,“ informoval Whittaker během živého vysílání Submission Radia, kde vystoupil jako už pravidelný a taktéž čestný host.

„Samozřejmě, že je zde stále prostor pro růst, ale už to, co jsem předvedl, by mělo stačit na výhru. Již do této odvety jsem se zlepšil. Prohrál jsem sice na body, ale mám pocit, že jsem v tom duelu byl lepší a že jsem nejlepší střední váha světa. I proto si jsem jistý, že je ta trilogie nevyhnutelná,“ sdělil.


Podstatné je, že Whittakerovi ambice nechybí, určitě je bude potřebovat při své další pouti za znovudobytím střední váhy.

Při této cestě na vrchol by mohl narazit na další perspektivní jména, kterých zrovna není málo. Už teď se mluví o Marvinu Vettorim, Paulu Costovi, Dereku Brunsonovi, Seanu Stricklandovi či Jacku Hermanssonovi. A to se sem ještě přesune Khamzat Chimaev.


Další články