Sleduj nás

Dostálová se Zajícovou opět v sobě! Vše odstartovalo přejmenování Michaely na závistivou babičku

Dostálová se Zajícovou opět v sobě! Vše odstartovalo přejmenování Michaely na závistivou babičkuFoto: Clash of the Stars

Jejich vzájemný zápas by už asi nezajímal ani Clash, ale i tak se obě bojovnice stále vyčerpávají hromadou nevraživosti na sociálních sítích. Vlna hejtu navíc zahrnula i fanoušky obou hašteřivých žen, kteří si vyhrožují fyzickou likvidací!

Komentáře na sociálních sítích toho snesou opravdu hodně. Toxické prostředí se sice adminové jednotlivých stránek snaží kultivovat, ale jejich vynaložená energie se absolutně míjí účinkem. Poslední salvu odstartoval vcelku nevinný příspěvek mladé zápasnice Veroniky Zajícové, která se chtěla pochlubit úspěchem na turnaji organizace WMAC.

„Dneska jsem získala na WMAC World nejvíce medailí a pásů ze všech bojovníků, a proto jsem byla prezidentem Haraldem Folladori oceněna za výkon. Za nejvyšší bodové ohodnocení jsme získala černý pás,“ popsala Zajícová fotografii, kde stojí ověšená pásy jako Buakaw na konci kariéry. K příspěvku samozřejmě začaly přibývat gratulace a pochvalné komentáře, ale také se našel jeden, který popíchl Míšu Dostálovou. Šampionka v BJJ byla nazvána „závistivou babičkou“ a rozjela se taková mela, za kterou by se nestyděl ani mistr trapnosti Zdeněk Troška.


„Abych uvedla věci na pravou míru, tak o tomhle „úspěchu“ naší Verunky vím jen proto, že jsem zde byla označena. Ta i kdyby vyhrála recitační soutěž žáků, co sotva vylezli ze základky, tak vy o tom napíšete aspoň tři články,“ obořila se Míša na web mmashorties, který podle ní pouze rozdmýchává spory, aby měl o čem psát.

Dále se Dostálová pozastavila nad prapodivným rámcem turnaje, který bojovníkům dovolí ověnčit se tituly v několika disciplínách za krátký časový úsek.


„Lidé, co alespoň trošku rozumí nějakému sportu, si sami udělají obrázek o tom „úspěchu“, když je možné v jeden den vyhrát titul v sedmi nebo i více disciplínách,“ poznamenala Michaela, která zažila desítky mezinárodních turnajů.

Reakce od rozčertěných fanoušků krásné Veroniky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ozvala se i samotná Zajícová, která chtěla svůj úspěch obhájit.

„WMAC je světová organizace a na jejich turnajích zápasí bojovníci z celého světa. Byla jsem tam poprvé a viděla jsem, že to nejsou žádní zoufalci, ale nadšenci. Jsi ubohá, když už jen díky nevraživosti vůči mně dokážeš shazovat tuhle organizaci a bojovníky, kteří se snaží o co nejlepší výsledky. Zatím nejsem nejlepší. Ale pracuju na tom,“ odpověděla Veronika, která tímto podle redakce Top-Fight zbytečně přiživuje hádku, ze které obě šikovné bojovnice vyjdou jako ukřivděné holčičky, kterým někdo rozšlapal lego.Další články