Sleduj nás

Donald Cerrone vs. Mike Perry, zápas pro milovníky přestřelek

Donald Cerrone vs. Mike Perry, zápas pro milovníky přestřelek
U příležitosti oslav dvacátého pátého výročí UFC se prezidentovi organizace povedl opravdu husarský kousek. Jaký? Dohodnutou úplně snový zápas pro všechny milovníky brutálních přestřelek v postoji.

Na jednu stranu oktagonu se postaví stárnoucí, pozvolna scénu opouštějící Donald "Cowboy" Cerrone. Na tu druhou (další záruka kvalitní štípané) Mike "Platinum" Perry.

Cerrone má od začátku roku 2017 z pěti zápasů pouhou jednu výhru a zdá se, že jeho nejlepší léta jsou pryč, ale i přes tento fakt dokáže v pětatřiceti letech dělat krásné zápasy. Když dostane podobně laděného soupeře, je o zábavu vždy postaráno.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Perry dokázal negativní sérii dvou proher přerušit netypickým bodovým triumfem nad Paulem Felderem a zdá se, že po turbulentním období, kdy se rozešel s partnerkou a bojoval spíš sám se sebou, nachází opět své pravé já.

Dalším potvrzeným zápasem, na který se desátého listopadu v Denverském Pepsi Centr můžeme těšit, je souboj mezi Franke Edgar a Chang Sung Jung.

Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži