Sleduj nás

Donald Cerrone vs. Mike Perry, zápas pro milovníky přestřelek

Donald Cerrone vs. Mike Perry, zápas pro milovníky přestřelek
U příležitosti oslav dvacátého pátého výročí UFC se prezidentovi organizace povedl opravdu husarský kousek. Jaký? Dohodnutou úplně snový zápas pro všechny milovníky brutálních přestřelek v postoji.

Na jednu stranu oktagonu se postaví stárnoucí, pozvolna scénu opouštějící Donald "Cowboy" Cerrone. Na tu druhou (další záruka kvalitní štípané) Mike "Platinum" Perry.

Cerrone má od začátku roku 2017 z pěti zápasů pouhou jednu výhru a zdá se, že jeho nejlepší léta jsou pryč, ale i přes tento fakt dokáže v pětatřiceti letech dělat krásné zápasy. Když dostane podobně laděného soupeře, je o zábavu vždy postaráno.


Perry dokázal negativní sérii dvou proher přerušit netypickým bodovým triumfem nad Paulem Felderem a zdá se, že po turbulentním období, kdy se rozešel s partnerkou a bojoval spíš sám se sebou, nachází opět své pravé já.

Dalším potvrzeným zápasem, na který se desátého listopadu v Denverském Pepsi Centr můžeme těšit, je souboj mezi Franke Edgar a Chang Sung Jung.

Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu