Sleduj nás

Domluvil jsem mu, prý už hulit nebude, poškádlil White fanoušky Diaze. Jeho comeback je potvrzen

Domluvil jsem mu, prý už hulit nebude, poškádlil White fanoušky Diaze. Jeho comeback je potvrzen

O návratu Nicka Diaze se dlouho mluvilo a nyní to máme potvrzené přímo z úst hlavy organizace, která si neodpustila lehké popíchnutí směrem k jeho minulosti.

Se starším z bratrů Diazů jsme se v akci neviděli již od ledna 2015, kdy se ve velmi vyhlíženém klání utkal s Andersonem Silvou, jemuž podlehl na body. Výsledek tohoto zápasu byl později zrušen, neboť i slavný Brazilec má za sebou temnou minulost, jež odkázala na zakázané látky v jeho těle, kvůli čemuž mu byla tato výhra odňata.

Nick Diaz si žil život po svém


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nick Diaz si žil život po svém, a dokonce používal i vlastní léčivé prostředky. Když mu tedy další testy odhalily THC v krvi, nic si z toho nedělal, neboť byl už finančně za vodou a k bojovým sportům přihlížel jako k takovému koníčku, kterého už nemusí brát nijak vážně, ačkoliv byl stále poměrně mladý a mohl bojovat.

Po několikaleté absenci ale nakonec stejně přišlo prozření. Euforie v podobě běsnícího davu během jeho akcí v nitru oktagonu mu začala chybět, a tak hledal způsob, jak se dostat zpátky na scénu. Po konzultaci s Danou Whitem a po očištění z jeho drogových úletů mu opět byla dána šance vrátit se zpět.


Nick Diaz chce peníze a chystá další zápas

„Mluvil jsem s ním a myslím, že už se poučil. Prý už bude hodný kluk, hulit nebude, chce si zabojovat a my mu dáme příležitost,“ tlumočil Dana White. „Pokud se tedy nic nezmění a jeho rozhodnutí stále trvá, pak je jeho zápas s Masvidalem (Jorge) v plánu,“ potvrdil, i když přesné datum nám ještě neřekl. Patrně někdy na UFC 235.


Další články