Sleduj nás

Dominik Humburger před KSW v Liberci: Tohle bude řežba od začátku do konce!

Dominik Humburger před KSW v Liberci: Tohle bude řežba od začátku do konce!FOTO: REAL FIGHT ARENA

Turnaj KSW 79 se premiérově uskuteční na českém území a kompletní karta se začíná pomalu odkrývat. Československá esa, jako jsou Možný, Hošek nebo Pešta, již znají své soupeře pár týdnů a nyní se očekávané jméno dozvěděl i Dominik Humburger.

Profesionální voják, který kloubí MMA kariéru s prací v armádě, je v Liberci doma a tak se chtěl na turnaji rozhodně představit. Polská organizace mu jeho přání vyplnila a navrch přidala soka, který je přesně podle Dominikova gusta.

"Snad jste si nemysleli, že bych si na svůj vysněný zápas, před vyprodanou Home Credit Arenou a ještě k tomu doma, nechal dát za soupeře nějakou potravu. Tohle bude zápas přesně podle mých představ. Bitva od začátku až do konce. Ať zvítězí ten lepší! Na 1000 % vím, že se máte určitě na co těšit!" pochvaloval si spokojený Humburger na svém Instagramu.

Sedmadvacetiletý borec stihl v loňském roce tři zápasy, které všechny ukončil před limitem. V Real Fight Areně si dokázal poradit s Ibrayevem a Ďatělinkou. Úspěšnou premiéru prožil i v KSW, kde zdemoloval domácího Boryse Borkowskiho, kterému připravil první porážku v kariéře.

Příplatek za přesčasy si není zvyklý vybírat ani Nemanja Nikolič. Srbský tvrďák sice v prvním zápase pouze remizoval, ale od té doby jede jako stroj a vyhrál devět duelů v řadě. Osm vítězství navíc přišlo před limitem!


Humburger i Nikolič se v počátcích své kariéry utkali s Danem Brunclíkem. Dominik zkušeného thaiboxera ukončil na turnaji GCF 64 v prvním kole a Nemanja jej uškrtil v rámci XFN 12 již po osmdesáti vteřinách.

Bude zajímavé sledovat, jestli si to Nikolič bude chtít rozdat v postoji, protože posledně jej na nohách potrápil Ronald Čambal a Dominik disponuje opravdu tvrdým úderem. Jisté je, že nás čeká akční podívaná, ve které jeden z borců přijde o své čisté konto.
 


Další články