Sleduj nás

Skvělá práce promotérů RFA! Náhrada přišla za pět dvanáct a Dominik Humburger má tak nového soupeře. O titul si to rozdá s hvězdou KSW

Skvělá práce promotérů RFA! Náhrada přišla za pět dvanáct a Dominik Humburger má tak nového soupeře. O titul si to rozdá s hvězdou KSWFOTO: REAL FIGHT ARENA

Horký týden zažil promotér organizace RFA Boris Marhanský, který společně s matchmakerem Martinem Wodeckim lepil kartu pro sobotní turnaj.

Z ní vypadly dvě zajímavá jména, ale náhrady jsou nakonec o třídu lepší než původní bijci. Bratislava tak 10. června zažije hned dvě titulové bitvy, které mají velice atraktivní obsazení.

Ve chvíli, kdy se Nenad Avramovič rozhodl nenastoupit do dohodnutého zápasu, se dostala organizace do obrovského presu. Sehnat adekvátního soupeře pro Dominika Humburgera, navíc ochotného bojovat pět kol, se zdálo jako naprosté sci-fi. Zafungovaly ovšem dobré vztahy s polskou organizací KSW, která uvolnila kvalitního bijce Roberta Maciejowskiho.

„Soupeřem je zkušená ostřílená puška z KSW, která je podle mého týmu ještě o několik levelů zkušenější než původní soupeř. Bylo hodně na rozvážení, jestli zápas přijmout bez specifické přípravy. Ale jsme válečníci a titul si musíme zasloužit! Čekáme dobrý boj, na který se můžete těšit,“ ohodnotil změnu na poslední chvíli Dominik Humburger na svém Instagramu.

Třicetiletý Polák má na kontě šest vítězství a pět porážek. Nebezpečný bude hlavně v postoji, kde si zvládl připsat pět knockoutů! Uvidíme, jak dorazí fyzicky připravený, a zda zvládne absolvovat plnou nálož včetně šampionských kol. Pro Dominika by mělo hovořit kardio a také wrestling, kterým si umí výborně pomoct.


Již včera byl oznámen druhý titulový zápas, ve kterém se střetne Jakub Benko s Joiltonem Lutterbachem. Souboj proběhne podle pravidel Real Fight ve váze do jednaosmdesáti kilogramů. Brazilský bijec již dnes dorazil na Slovensko, a tak by zápas nemělo nic neohrozit.


Další články