Sleduj nás

Dívám se na Procházkovy zápasy a vidím čistý průměr, nic mimořádného neumí, líčí Hill

Dívám se na Procházkovy zápasy a vidím čistý průměr, nic mimořádného neumí, líčí HillFOTO: UFC

Jamahal Hill se už nemůže dočkat, až vztáhne své ruce na Jiřího Procházku. Snadněji by si peníze vydělat ani nemohl.

Tak se nám současný šampion polotěžké váhy opět rozparádil. Ještě loni ho od titulových příček dělila jedna, ne-li rovnou dvě výhry, ale vlivem osudu předskočil řadu, porazil Glovera Teixeiru a stal se novým vládcem divize.

Krátce po Hillově korunovaci se roznesla verbální salva urážek, které nyní létají na bývalého šampiona Jiřího Procházku. Slovo „šampion“ je nicméně v tomto případě prý velice přehnané, protože Jirka nikdy žádným nebyl. Šlo o jakousi chybu v systému.


„Já jsem jediným králem polotěžké váhy a byl jsem jím už v době, co jsem ten titul ještě neměl. Jiří Procházka nebyl šampion, nemá na to dostatečné kvality… Ale to určitě věděl i on sám, což je důvod, proč v prosinci uvolnil titul. Nevěřil ve své dovednosti, a tak uvolnil žezlo právoplatnému vládci,“ vychvaloval se Hill.

„Kdybych já se zranil, nikdy bych mistrovský opasek neuvolnil. Ne za těchto okolností. Jirka ale nevěřil sám v sebe, ve své zkušenosti a musel se s titulem rozloučit,“ poznamenával v MMA Junkie Radiu, kde rozebíral svůj nadcházející zápas, který by se měl uskutečnit 19. srpna na turnaji UFC 292 v Bostonu.


„UFC si přeje, abych na tom turnaji vystoupil, chtějí mě do hlavního zápasu. Jirka je soupeř, který je v tomto ohledu skloňován. Věřím a doufám, že to dopadne, protože vám všem chci konečně ukázat, co je Jiří skutečně zač. Když jsem sledoval záznamy jeho zápasů, neviděl jsem tam vůbec nic, žádnou kvalitu, nic výjimečného. Ten člověk neumí nic mimořádného. Stojím si za tím, že z něj totálně vymlátím duši,“ pronesl Hill.


Další články