Sleduj nás

Dillon Danis ruší duel s KSIm, důvodu se budete smát

Dillon Danis ruší duel s KSIm, důvodu se budete smát
Kdo se těšil na boxerský zápas mezi Dillonem Danisem a YouTuberem KSIm, toho musíme zklamat, k ničemu totiž nedojde. A důvody jsou skutečně velmi zajímavé.

Zmíněná dvojice se měla střetnout 14. ledna na galavečeru v Londýně. Dillon Danis, který proslul zejména díky své ostře prořízlé puse, konečně mohl naplno projevit své bojové zkušenosti, když už se všude tak vychvaluje. Bohužel ani teď k jeho prezentaci bojových umění nedojde, devětadvacetiletý bojovník (pokud jej tak můžeme nazývat) duel s KSIm zrušil.

„Právě jsem měl telefonát. Bylo mi potvrzeno, že Dillon Danis zápasit nebude. Důvod, proč odstupuje, je ten, že neměl dostatek času na přípravu… Nemá žádného trenéra a prý bude mít i potíže splnit váhu, tak to celé odpískal,“ prozradil serveru MMA Junkie Mams Taylor, což je člověk z realizačního týmu YouTubera KSIho.

„Tahle zpráva pro nás přichází v nejhorší možnou chvíli. Do turnaje zbývá prakticky pár dní a my musíme vše překopat… Já osobně tohle vůbec nechápu. Dillon působí jako člověk, kterému jde opravdu hodně o osobní reputaci, a přesto přijde s takovou výmluvou. Nevěřil jsem, že se někdy s takovýmto druhem problému setkám…,“ kroutil Taylor nevěřícně hlavou.

Dillon Danis Conor Mcgregor Dillon Danis a Conor Mcgregor


Dillon Danis nedávno ukončil MMA kariéru, protože se cítil příliš dobrý a nenacházel zde sobě rovného soupeře. Proto se vydal na nové pole, kde si chtěl aspoň trochu přivydělat. Hned první domluvený zápas ale zrušil a kvůli důvodu, který uvedl, ho teď lidé nebudou vůbec moct brát vážně.

Další články