Sleduj nás

Dillian Whyte: V celém boxu není větší srab, než je Wilder. Jak já bych ho dobil!

Dillian Whyte: V celém boxu není větší srab, než je Wilder. Jak já bych ho dobil!
Zdá se, že Dillian Whyte a Deontay Wilder mezi sebou nějaké přátelské pouto asi jen tak neuzavřou.

Vrátíme-li se pár let zpět, býval kdysi v těžké váze WBC šampionem Deontay Wilder, jemuž na záda dýchal dočasný šampion Dillian Whyte. Tento jamajsko-britský boxer si i přes léta naléhání ovšem nikdy nevynutil regulérní titulovou šanci, z čehož usoudil, že se jej jeho americký protějšek bojí.

Podíváme-li se do současnosti, ani po těch letech se nic nezměnilo. Deontay sice už není šampionem WBC, ale stále je to prý ten stejný srab. Vybírá si soupeře (snad kromě Furyho) a ještě vede nemístné kecy. Kdyby měl Whyte jednou jedinkrát tu příležitost, moc rád by Wilderovi hubu navždy zavřel.


„Řeknu vám to upřímně přesně tak, jak to je. Deontay není žádný kvalitní boxer, nikdy nebyl a nikdy nebude. Jediné, v čem je dobrý, je herectví. To jediné mu upřít nelze, protože se skutečně umí tvářit jako neviňátko, když si vybírá všechny ty soupeře, se kterými se utká,“ rozpovídal se na tiskové konferenci Whyte.

„Kolik let jsem byl dočasným šampionem? A nikdy mi nečelil. Věděl totiž, že bych ho přeboxoval. Že bych mu natrhl prdel. Vždy si vybíral soupeře s nižším postavením v žebříčku. I Tysona si vybral pouze v době, kdy se vracel po tříleté pauze. Ani tak ho však nedokázal porazit, čímž si podřezal vlastní větev,“ řekl.


„Wilder je prostě největší sráč a největší srab v celých dějinách boxu. I teď, když už není šampionem, se mi vyhýbá, což je jasným důkazem, že co vám říkám, je pravda,“ uzavřel muž s přezdívkou „The Body Snatcher“, který nyní o víkendu v Londýně na body přemohl Jermaineho Franklina.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články