Sleduj nás

Dillian Whyte odvážně o Joshuovi: Jsem si jistý, že bych ho v odvetě knokautoval

Dillian Whyte odvážně o Joshuovi: Jsem si jistý, že bych ho v odvetě knokautoval

Příští potenciální soupeř aktuálního držitele pásů IBF, IBO, WBA a WBO ve svém posledním rozhovoru promluvil o Anthony Joshuovi jako o někom, kdo se nyní dá hladce porazit. A to vše i navzdory tomu, že s ním během prvního měření sil prohrál.

Dillian Whyte odvážně o Joshuovi

Již dlouho se o tom spekuluje, ale zatím ještě nic nebylo potvrzeno. Čas se nám ovšem pomalu krátí, neboť jaro pomalu klepe na dveře, a to bude doba, kdy už chce mít Joshua jasno. Stane se jeho příštím soupeřem opravdu Whyte?


„Anthony chce zápas s někým podobně neomylným, jako jsem já, takže nevidím důvod, proč by se to nemělo konat,“ svěřoval se dnes již třicetiletý borec, kterému bylo v rámci jeho prvního střetu s Joshuou o tři roky méně.

„Prioritou zůstává Wilder, ale ten se sám nechal slyšet, že chce odvetu s Furym, takže mi přijde bezpředmětné o tom duelu ještě vůbec uvažovat. Pokud se to má vážně konat 13. dubna, musí se nejpozději v únoru zahájit prodej vstupenek,“ prozradil, za jakých podmínek se může vyprodat celé Wembley.


Oproti jeho posledního střetu s aktuálním ještě nepřemoženým mistrem těžké váhy se toho dost změnilo. „Byl to dobrý zápas a on je skvělý šampion, ale nepochybuji o tom, že teď by se mi podařilo ho knokautovat. Dříve jsem dělal tu chybu, že jsem ho nechal boxovat a čekal jsem, jestli se unaví, teď bych však držel všechny trumfy já. Od našeho posledního střetu jsem dost vyspěl, jsem chytřejší, lepší i silnější, takže pokud se nebojí, můžu mu to už brzy ukázat,“ uzavřel boxer, jehož skóre zdobí 25 výher a 1 porážka.

Edit: Oficiální oznámení o dalším trháku, jenž bude hostit anglický svatostánek Wembley, bychom se měli dozvědět již toto pondělí kolem poledne. S největší pravděpodobností se bude jednat o tento náš zmíněný zápas. 


Další články