Sleduj nás

Dillashaw: Pokud Garbrandt neudělá razantní změnu, může se s MMA kariérou nadobro rozloučit

Dillashaw: Pokud Garbrandt neudělá razantní změnu, může se s MMA kariérou nadobro rozloučit
TJ Dillashaw ani po letech nezapomněl na rivalitu s Codym Garbrandtem, naopak ji ještě přiživil svými posledními komentáři.

Jejich zápasy si kdysi přáli všichni vidět, dnes už by ovšem takové napětí nepřinesly. Je to dáno zejména tím, jakým směrem se Garbrandtova kariéra posunula. Málokdo by mohl čekat, že to bude tak kritické, že mu může hrozit až vyhazov z UFC.

„Pamatuji si na něj, jak byl před lety rychlý. Dozajista to byl ten nejrychlejší soupeř, s jakým jsem se kdy spároval nebo jakému jsem kdy čelil. Jeho údery byly bleskové a právě na tomto si on postavil svou kariéru,“ promluvil Dillashaw, na úvod ještě poněkud zlehka.


Postupně ale přitvrzoval. „Pokud mám být ale zcela upřímný, pak je úplně jedno, jak jste agilní, když máte IQ mražené zeleniny. Abyste se udrželi na vrcholu, musíte se nějak přizpůsobit, udělat nějaké změny, začít myslet, jenže to Garbrandt nedokáže,“ míní.

Garbrandt


„Zkráceně řečeno, je to hlupák, co se neumí přizpůsobit. Jeho brada toho už moc nevydrží a garantují vám, že pokud ještě pár zápasů podnikne čistě v postoji, tak skončí i jeho kariéra,“ predikuje Dillashaw.

Jak to tedy napravit? „Jedinou jeho šancí je podle mě wrestling. Ten nemá vůbec špatný, tak proč k němu nepřipojí nějaké jiu jitsu? Podle mě se musí okamžitě přestat spoléhat na svou bradu a začít zápasy kontrolovat na zemi,“ myslí si Dillashaw, který sám Codyho v minulosti dvakrát porazil. A tím vlastně odstartoval jeho neblahou sérii proher a neúspěchů.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články