Sleduj nás

Dillashaw je podvodník a nezaslouží si bojovat o titul, trvá na svém Cejudo. Opřel se i do Sterlinga

Dillashaw je podvodník a nezaslouží si bojovat o titul, trvá na svém Cejudo. Opřel se i do Sterlinga
Henry Cejudo se při svém návratu pokouší o nemožné. Rád by se naboural do právě domluvené bitvy mezi Sterlingem a Dillashawem a vzal si zpátky pás šampiona.


Více než dva roky absentoval, dožadoval se většího platu, ale nakonec mu to bylo prd platné. Dana White zůstal neoblomný a vůbec mu nevadilo, že se jeho organizace vydala na novou cestu bez Henryho Cejuda.

Po dlouhých měsících uvažování nakonec i "Triple C" došel k závěru, že se nemá cenu pokoušet změnit současnou situaci. Navíc pochopil, že má-li mít někdy šanci měnit historii, musí to být právě teď, dokud mu ještě slouží síly.

Jdu si pro to, co je mé


Henry se chtěl původně ucházet o pás pérové váhy, ale tam se svou žádostí nepochodil. Řekl proto, že nejprve přemůže šampiona bantamové váhy, které kdysi vládl. Ale i zde se už domlouvá titulová bitva mezi Sterlingem a Dillashawem...

"Zaprvé, aby bylo jasno, nikdy jsem o svůj pás nepřišel v boji, loučil jsem se jako šampion, proto bych teď měl mít přednostní právo," domnívá se Cejudo.

"Zadruhé, Dillashaw je podvodník. Byl nachytán, jak dopuje, a někdo takový by si neměl určovat podmínky. Chci tedy zaujmout jeho místo a zabojovat o titul bantamové váhy," vyslal svůj vzkaz směrem k Danu Whiteovi.

Sterling je jen herec


Aby svůj nárok více podpořil, obořil se Cejudo i do Aljamaina Sterlinga. Ve spojitosti s jeho jménem oslavil svátek Dne otců.


"Jsem tak nadšený, že mohu oznámit, že jsme si já a má žena adoptovali nové dítě. Je to velmi talentovaný herec a je velmi snadné ho uložit ke spánku. Jaký to nádherný Den otců!"

https://twitter.com/henrycejudo/status/1538536755619434496?s=21&t=qJJZoUuQbHnRaAnnsBgClw

Pro Cejuda by mohl hovořit ten fakt, že Sterling, ačkoliv jeho souboj s Dillashawem už UFC oznámilo, ještě nepodepsal zápasnickou smlouvu. A v takovém případě by se se současným bojovým rozpisem ještě dalo manipulovat. Udělá to ovšem Dana White?

Další články