Sleduj nás

Diego Kotlár: Porazím Gappu a vyzvu Bendu k odvetě. Teď ale budu chtít pravidla ulice!

Diego Kotlár: Porazím Gappu a vyzvu Bendu k odvetě. Teď ale budu chtít pravidla ulice! Foto: Clash of the Stars

Karlos Benda ani neví, jakou kliku má. V MMA kleci panují pravidla, které musel Diego Kotlár ctít, v opačném případě by vypustil svoji pověstnou bestii.

Diego se právě chystá do svého druhého zápasu, ale ještě před ním dal zavzpomínat na svůj první. Ten sice prohrál, ale jen proto, že v něm byl výrazně limitován pravidly.

Na B4THECLASH byl sice nadšen, když mu promotér Tomáš Le Sy do klece proti Karlosovi povolil navíc kolena a lokty, ale ve finále to bylo ještě málo. Pořád se nejednalo o Honzovo obvyklé prostředí, na které je ze svých mladých let zvyklý.


„Jako řeknu to takhle, kdybychom se s Karlosem střetli venku na ulici, tak mi věřte, že by to dopadlo jinak, protože co by bylo první po ruce, to by měl v hlavě. A možná bych ho zmrskal natolik, že bychom o něm půl roku neslyšeli. Ale tohle je ulice, to je moje dominanta, tam se mi Benda bál čelit, takže jsme si to dali v kleci, kde jsou nějaká pravidla, já je respektoval, a i když jsem měl něco natrénovaného, jak se říká, tak jsem zamrzl,“ vysvětlil Diego během svého tradičního streamu.

„Celou dobu nic, nic, nic, ale pak, jak jsem vstoupil do klece, to na mě prostě padlo. A i když jsem teda zamrzl, pořád jsem se snažil být aktivní. Nebál jsem se do těch ran jít. Já ty jeho údery ani necítil. Trefil mě do pusy, necítil jsem to. Kopl mě do nohy, necítil jsem to. Až potom, jak jsem mu hlídal tu pravou nohu, jak on s ní kopal, tak jsem si říkal ‚Jo, teď s ní kopni, já se tam rozeběhnu, chytnu tě, dám ti háky a jsi KO.‘ No ale on mi Benda ten úmysl asi přečetl, že změnil gard a dal mi koleno na žebra a šel jsem k zemi. Příště to ale bude jiné, to se natrénuji a půjdu do toho velmi tvrdě,“ slíbil.


Jan Kotlár následně odhalil, že se nadcházející víkend pokusí svou reputaci v Clashi vylepšit. V rámci unikátního sumó zápasu se střetne s TikTokerem Gappou a pakliže ho před zraky Sportovní haly Fortuna porazí, pak by chtěl veřejně vyzvat Bendu k odvetě (tedy za předpokladu, že nepřijme jeho výzvu Karlos Vémola). Do té už ale půjde mnohem lépe připraven a organizaci navrhne i nějaké pouliční podmínky boje.


Další články