Sleduj nás

Diego Kotlár načapán při nevěře s 260kilovou sestřenicí! Hádka v rodině, vystěhování i výzva do zápasu

Diego Kotlár načapán při nevěře s 260kilovou sestřenicí! Hádka v rodině, vystěhování i výzva do zápasuFoto: RedFace

Podmanivé křivky sestřenky Lucie Kotlárové zlákaly Diega Kotlára k činu, kterého nyní hodně lituje a kvůli kterému si musel sbalit kufry a odejít z domu.

Co se 260kilová „princezna Droběnka“ objevila na internetu, pobláznila celou československou scénu. Její videa měla během pár hodin statisíce zhlédnutí a po pár dnech to byly již miliony. Přesto tady to hlavní „haló“, jež způsobila, neskončí.

Hned od začátku se nám představila jako sestřenice kontroverzního „bojovníka“ Diega Kotlára, který více než v MMA kleci ohromil tím, jak prořízlou má pusu a jak dobře se mu žije na státní podpoře.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Následně jsme se však dozvěděli, že Lucčin vstup na bojovou scénu není náhodný. Diego se velkou měrou postaral o to, aby její výstup na výsluní podpořil a nedělal to jen tak. Kromě toho, že to je jeho rodina, je to i jeho dávná milenka. A v posledních dnech tato láska z dětství opět ožila.

Diego si s Luckou začal vyměňovat zprávy a dle reakce jeho manželky na sítí proletěly i nějaké lechtivé fotografie. Diegově manželce, která se shodou okolností jmenuje také Lucka, to netrvalo dlouho, než si dala dvě a dvě dohromady. Požár byl rázem na střeše.


Rodinná hádka

„Můžeš mi vysvětlit, co je tohle za smsky?“ zaznělo ve videu, jež Diegova žena umístila na svůj Instagram. Záznam v té době pořizoval její syn, který se divil, proč se jeho rodiče hádají.

„To je Droběna. A co jako?!“ odvětil Diego poněkud nevybíravým tónem. Cítí totiž, že se po tolika letech ta nevěra již promlčela. V té době ještě neměl žádné děti a nechal se zlákat šarmem Droběnky, která nevážila o moc více než on.

„Vezmi si těch pár hadrů a táhni si za ní,“ nechtěla jej žena mít už ani na chvíli doma.


„Ty jdi do p*dele. A nech mě na pokoji. Před patnácti lety jsem s ní spal. A co jako?“ řekl Diego, načež si vysloužil několik facek za svou drzost.

„Já ti dám do tašky těch pár tvých hadrů a můžeš jít k ní. Já s tebou nebudu. Že se nestydíš. Ti sbalím věci a nebudu s tebou,“ trvala na svém Lucka.

„Nemusíš se mnou bejt. To je patnáct let už!“ bránil se Diego, že to bylo v začátcích jejich vztahu, během kterého svou ženu jinak nepodvedl.

Výzva k Droběnce

Následující noci měl Diego vstup do manželčiny ložnice zakázán. Omluvy nepomohly, naopak svou ženu dohnal k nečekané výzvě.


Tak jak jsem v životě do ringu nechtěla nastoupit, v životě by mě takováto věc nenapadla, tak s tebou bych do toho šla, aspoň ti budu moct legálně rozbít hubu. Takže já tě teď veřejně vyzývám. Ty jsi spala s mým chlapem, a ještě se před ním takhle krásně fotíš, tak si ho můžeš klidně odvézt a nechat. Ale předtím ti chci legálně rozbít tlamu,“ vzkázal Lucka své jmenovkyni, která se jí před patnácti lety vyspala s manželem.


Další články